Українці дуже часто стикаються з обманом, обвісом і обрахуванням в супермаркетах країни. На кожен магазин можна почути з десяток таких історій. Але випадок, який стався з киянином в одному з магазинів мережі АТБ  змусив оніміти від обурення багатьох. Сумною, але повчальною історією поділився українець на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

супермаркет
супермаркет

Чоловік повідомляє, що заскочив у супермаркет, який був у нього біля роботи і придбав необхідні продукти, сплатив усе, а коли приїхав додому,то на нього очікувало щось неймовірне.

"Вранці в АТБ-Маркет брутально пограбували! Зухвало обрахували, обдурили на касі. Вже оплатив, а вдома на вагах побачив, що часник в чеку важчий, ніж насправді на 594%, авокадо на 56%, томати на 69%, яблука-на 84%! У середньому обважили на 200% на всіх товарах. Цей магазин поруч з роботою і в 12 км від дому. Такої гидоти в житті не зустрічав, тому повернувся переважувати з адмінистратором. Так, вибачилися, гроші повернули, але наїздив 36 км і втратив більше двох годин часу."

Популярні новини зараз

"Повідомте всім", - відомий астролог передрік швидку загибель Путіна

Пішов з життя знаменитий експерт шоу "Пусть говорят" Сергій Заграєвський

Перший танок молодят став останнім, розійшлися одразу після весілля - "Учора ще зі мною ночував"

Герметична свинцева труна віком у півтора тисячоліття - вчені відкопали моторошну знахідку з невідомим вмістом

Показати ще

У коментарях українці підтримують потерпілого:
"Цікаво, а касиру то що з цього? У них же начебто так ставка повинна бути. Тобто вони ці гроші не заробляють собі?", "В статуті магазину відразу прописано: «обраховувати»", "Добре хоч не гниле", "Варус цим промишляє", "Потрібно купувати в тих магазинах, де сам зважуєш", "Це ж АТБ. Посадив гарбуз - не чекай персиків. Я не знаю ні одного нормального магазину", "Думаю в кожному АТБ налаштовані так ваги і це не вина продавця, а адміністрації супермаркету", "Велкам ту АТБ-реаліті. Тому я намагаюся не ходити взагалі.", "Я вже давно в атб не купую багато товарів, особливо ті, що на вагу".

Нагадаємо, що Міністерство регіонального розвитку внесло зміни в державні будівельні норми (ДБН) і встановило нові вимоги щодо облаштування торгових точок в Україні.

Як повідомляв портал Знай.uа у поточному році в Україні овочі побили цінові рекорди. 

Також портал Знай.uа писав, висока вартість продуктів зовсім не гарантує їх нормальної якості. У цьому переконався житель Мелітополя, який придбав недешеву ковбасу з цвіллю всередині.