Голова Харківської області Геннадій Кернес завжди українців шокував своєю поведінкою. Але, як виявилося, у політика є свої фанати. Фіналістка кулінарного проекту "Король десертів" Рузанна Щербина зізналася, що завжди любила Кернеса і своє визнання увічнила досить дивним чином.

Геннадій Кернес
Геннадій Кернес

Дівчина веде свій блог у соціальній мережі Instagram і там вона виклала фотографію з татуюванням Кернеса на руці. Варто відзначити, що дівчина фанатка розпису на тілі і це тату є для неї вже 13 за ліком. На питання про те, скільки коштує тату від журналістів видання Страна.иа Рузанна зізналася, що Кернес обійшовся їй у 1500 грн. Також дівчина зазначила, що її не особливо хвилюють негативні коментарі з приводу такого несподіваного вчинку: "Чому іншим можна бити своїх дітей, мам, собак, а мер міста викликав таку бурхливу реакцію?".

View this post on Instagram

☀️КЕРНЕС☀️ У меня нет фотки с Геннадием Адольфовичем, по этому я себя прифотошопила😆👌 . Кернес Геннадий Адольфович-#мэр города Харькова☺️ Известен не только тем, что он городской голова Харькова, но и своими крылатыми фразами и выражениями😆 . Есть темы, на которые не принято спорить...Например #политика и #религия. Каждый останется при своём мнении☺️ Прошу не вступать в дискуссии и не высказываться на счёт моих политических взглядов. . Я не дофига шарю во всей внутренней кухне, да и не хочу! Всегда любила нашего мэра за всё, что он сделал для нашего города! Для всех хорошим не будешь, но Кернес-тот мэр, которым гордится добрая часть харьковчан! Люблю Харьков! Люблю Геннадия Адольфовича! И в его честь я сделала очередную татуху☺️👌 (Листай второе #фото в слайдах:) . На счёт тату-тоже не стоит мне рассказывать:) Молодость одна! жизнь одна! И когда совершать такие поступки, как не сейчас? Завтра может и не наступить и незачем думать о том-что подумают люди или как я буду выглядеть в старости🙄🤦🏻‍♀️ Дай Бог в трезвом уме, доброй памяти и не ходить под себя😂 Буду рада в 70 лет посмотреть на руки и вспомнить обо всех значимых событиях и людях, в честь которых я делала татухи в молодости! . Татуху бил @o__tattoo . #кернес #кернеснашмэр #харьков #мэрхарькова #паркгорького #кернесгеннадийадольфович #kharkov_blog #kharkiv #tattookharkov #tattokharkov #tattookharkiv #kievtattoo #kharkivtattoofest #харьковтату #татухарьков

A post shared by RUZANNA SHCHERBINA (@kuku.ruzka) on

Українці дійсно вкрай негативно ставляться до татуровке із зображенням глави Харківської області: 

"Це діагноз", "Клініка", "Тобі з такою татуюванням ніхто грошей не дасть", "Клеймо довбо*ба", "Бажано на лобі", "Ось на тату тільки його і місце...;бажано на п'ятій точці", "І на цю і на тус гепою я наб'ю тату", "Можна набити собі пики всіх виродків з Верховної Ради

А дівчина вельми агресивно відповідає на такі нападки:

"Діагноз - заходити до мене на сторінку і, не шкодуючи пальців, писати коменти? Хлопців, не подобається-проходимо мимо", "Я ж не питала Як вам? Свою думку.,воно як дірка в ж*пе - є у всіх, а показувати не треба", "А а ти по ходу півень безробітний, раз вистачає часу на коменти на моїй сторінці?"

Нагадаємо, Андрій Білецький розкритикував Геннадія Кернеса і обрушився на сепаратистів з новою силою.

Як повідомляв "Знай.uа" український інститут національної пам'яті нагадав меру Харкова Геннадію Кернесу про кримінальну відповідальність в разі перейменування проспекту Петра Григоренка.

Також портал "Знай.uа" писав, що Кернес розмістив на своїй сторінці в Facebook пост, який привернув увагу багатьох користувачів мережі.