Наближається 25 травня – дата, коли мав на повну запрацювати митний закон, який дозволяє штрафувати власників авто на єврономерах, які не встигли розмитнити машину.

Однак, цю "страшну дату" для євробляхерів пересунули на дальший термін.

У четвер, 16 травня, Верховна Рада прийняла закон, яким відтермінувала на три місяці введення штрафів за перевищення терміну перебування в Україні транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

За прийняття законопроекту "Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України" Про електронні довірчих послуги "(№8371), в якому міститься відповідна правка, проголосували 236 народних депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Ніна Южаніна

Голова Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна повідомила, що в документі міститься норма про відстрочення набуття чинності закону на 90 днів.

"Не через 180 днів, а через 270 днів. Таким чином, 24 серпня вступить в силу закон, який буде накладати штраф за порушення митного режиму, в якому знаходяться авто на іноземній реєстрації", - сказала вона.

Популярні новини зараз

Потап ошелешив зізнанням про розставання: "Почали знімати рожеві окуляри"

Українка дійшла до Зеленського через 1 бал із ЗНО: "Моя донька не проходить!"

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Тоня Матвієнко показала маленьку копію Мірзояна на тлі річки: татова дочка

Показати ще

Нагадаємл, українці, незважаючи на загрозу штрафів, не збираються відмовлятись від "євроблях". На їхн. Думку, краще статусна "бляха", ніж легальний середній клас.

Як повідомляв портал Знай.ua, в Україні компанії сервісу таксі Uber, Bolt і Uklon відмовилися працювати з власниками автомобілів з іноземною реєстрацією.

Також Знай.ua писав, що українці, які до кінця травня не встигли отримати українські номери, не зможуть користуватися "євробляхами"