У неділю, 19 травня, серед українців виникла велика паніка. Тисячі клієнтів державного банку ПриватБанк не змогли розрахуватися за допомогою своїх платіжних карток в магазинах. Крім того, були збої у програмі Приват24 і при знятті готівки в банкоматах.

Клієнтам, які намагалися провести одну з операцій, писали стандартне повідомлення.

"Ви можете зіткнутися з труднощами при таких операціях: оплата картою в терміналах "Приватбанку", оплата через LiqPay, переклади з карт Приватбанку, перекази на карту Приватбанку, зняття грошових коштів у банкоматній мережі Приватбанку. Якщо ви зіткнулися з подібними проблемами, будь ласка, спробуйте ще раз пізніше", - говорилося в повідомленні.

При цьому у банку пояснили, що на офіційному сайті фінустанови було розміщено попередження про те, що готуються технічні роботи. Саме вони і стали причиною збоїв.

Популярні новини зараз

Лобода вперше показала, як співає її донька: "Мам, це хітяра"

Яке свято 7 грудня: чого не можна робити в цей день

Чоловік Асмус Харламов показав відверте відео 18+, де Брежнєва розсунула ноги: "Ого, який баклажан"

Шикарному життю вдови "Мотороли" позаздрить кожна жінка: замість скорботи елітні авто і дорогезні заклади

Показати ще

"19 травня "ПриватБанк" завершує черговий етап модернізації власних систем обробки даних, що дозволить істотно розширити обсяги обробки платежів, кількість операцій з платіжними картками та впровадження нових послуг.

Технологічні роботи заплановані фахівцями банку в найменш завантажений період — у ніч з суботи на неділю, коли більшість клієнтів не проводять операції. Так, в ході проведення технічних робіт по оновленню програмного забезпечення систем обробки даних, які пройдуть в ніч на 19 травня, з години ночі до 7 ранку банк повідомив про заплановане технологічному перерві в роботі "Приват24" для фізичних осіб і «Приват24» для бізнесу.

Також під час регламентної паузи банк забезпечить проведення технологічних робіт по підвищенню якості роботи мережі банкоматів, терміналів самообслуговування і POS-термінальній мережі банку", - говорилося в повідомленні банку.

Нагадаємо, у Зеленського озвучили фінальне вимогу повернення Приватбанку.

Як повідомляв Знай. ua, коли запрацюють банкомати, термінали та Приват24.

Знай. ua писав, що ПриватБанк дав масштабний збій, гроші українців під загрозою.