З'явилася інформація, що на території так званої "ЛНР" масштабно проводиться фальсифікована алкогольна продукція вельми сумнівної якості. Дану продукцію Росія і Білорусь постачають через неконтрольовану Україною ділянку кордону.

Про це стало відомо завдяки повідомленням українських ЗМІ.

Алкоголь
Алкоголь

За інформацією видання, про цю контрабанду знає ФСБ Росії, яка "не тільки перешкоджає кримінальним групам здійснювати свою діяльність, але, навпаки, її курирує".

Читай Знай.иа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Популярні новини зараз
Бігала на "Квартал 95", а тепер валяється біля путіна: Маша Распутіна підтримала диктатора рф: "Гинуть, щоб я народилася" Головне за ніч 2 жовтня: "мобіки" путіна самознищилися, Тарас Цимбалюк на таблетках, а на Новий рік "Олів'є" не буде Мобілізовані з рф "самознищуються" горілкою дорогою в Україну, а матері мріють збагрити синів-наркоманів Чому Писаренко і Нікішин з "Дизель Студіо" поїхали розважати росіян, Танкович все пояснив: "Дуже банально, потрібно..."
Показати ще

"Підозрюють, що в Білорусі ці поставки мають своїх покровителів серед правоохоронних, митних та прикордонних органів", - йдеться в статті.

ФСБ
ФСБ

З підприємства "Луганова" в Луганську алкогольний фальсифікат відправляється вантажівками в російський Смоленськ через неконтрольований Україною ділянку кордону, де товар оформляють як продукт російського виробництва і надають йому відповідний сертифікат.

На території РФ фальсифікований алкоголь продають китайській фірмі-посереднику "CRYSTAL-C Investment Limited". Але відправляють його в Китай, а через територію Білорусі до Литви на логістичний склад у м. Тракай.

"Там контрабанда потрапляє на склади офшорної компанії" LARKDALE CONSTRUCTION LLP ".

З Литви контрафакт відправляють до Великобританії, уникнувши виплати митних податків і зборів. Там він реалізується роздрібними партіями через місцевих бізнесменів, британських громадян Нілу Сміта і Джонатана Вейла", - йдеться в розслідуванні.

Нагадаємо, ціни ростуть з космічною швидкістю: скільки українцям доведеться віддати за "веселі" літри.

Як повідомляв Знай.uа не комуналка, ліки і навіть не борщ: на що українці спускають нечувані суми.

Знай.uа писав, Ваган Товмасян: руйнівник київських парків і подільник сепаратиста.