Зовсім недавно закінчився міні-серіал "Чорнобиль" від телеканалу HBO, який розповідає про катастрофу в Україні 1986 року. Шоу стало настільки популярним, що підвищило приплив туристів в місто Прип'ять.

Закономірно, сильно зросла і кількість знімків в Instagram, на яких стоїть геомітка "Прип'ять". Правда, багато українців вважають, що деякі фото - це прояв неповаги до трагедії, адже деякі блогерки примудряються влаштовуваты оголені фотосесії у тіні зруйнованого реактора. Так, до прикладу, зробила российська модель.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Фото побачив і сценарист Крейг Мазіна. Він попросив туристів в Прип'яті поважніше ставитися до по відношенню до людей, "які страждали і приносили себе у жертву". 

View this post on Instagram

Постоянно оборачивайся. Ни звука. Смотри под ноги. ⠀ Если встретишь сталкера - хорошо, обычно они ходят в камуфляже. Главное не наткнуться на мента - все в чёрном, романтики, любят стоять на крышах. ⠀ Я думала, что Припять - это просто заброшенный город. Не знаю, как ещё объяснить. Просто очень старые дома и растрескавшийся асфальт. ⠀ Но тут лес. И теперь не лес вокруг домов, а дома в сплошном лесу. На козырьках некоторых подъездов колосится трава, по стенам снаружи лезут огромные лианы винограда, по стенам внутри - корни деревьев. На крышах сплошная красота - молодые сосны, березы и осины. ⠀ Вокруг постоянно щебечут птицы, заливаются. Ты руку из окна даже не вытянул - ветка уже сама прошла сквозь него. ⠀ Хорошо. И дышится легко, рядом сосновый бор. ⠀ Если бы не развалы в квартирах и знаки радиации, я бы подумала, что это санаторий. ⠀ Удивительно, как природа может взять своё всего за 33 года.

A post shared by Анна Лауренская (@laurenskaya) on

Нагадаємо, відомий український режисер звинуватив творців знаменитого "Чорнобиля" у плагіаті.

Раніше Знай.uа повідомляв, у мережі показали неймовірні фото квітучого світу Чорнобильської зони.

Також Знай.uа писав, "Чорнобиль" від НВО запустив незворотній процес в Україні.