Кримський міст викликає просідання рівня Керченської протоки, що зменшує глибину фарватеру і є причиною безлічі інших проблем. Про це повідомив "Обозревателю"російський гідрогеолог Юрій Медовар.

"У Керченській протоці буде болото, там буде повна дупа, вибачте за вираз", - каже російський гідрогеолог Медовар.

"Вони зробили дамбу ліворуч і праворуч, перекрили протягом, порушивши водообмін між Чорним і Азовським морем. Там дуже багато проблем", - зауважив він.

Кримський міст
Кримський міст

Зокрема, гідрогеолог зробив заяву, що "йде просадка рівня Керченської протоки, зменшується глибина по фарватеру, по центральній частині, де йде прохід суден. Самі керчани пишуть, запитують, як бути – вони бачать, як йде цвітіння води, як просаджується рівень".

Популярні новини зараз

Яке свято 20 липня: чого не можна робити в цей день

Підвищені виплати: пенсіонери різних категорій "розбагатіють" вже в 2019

Обходять десятою дорогою: які спеціальності скоро щезнуть у наших вишах

Зеленський зробив у Запоріжжі те, чого Порошенко не зміг за всю каденцію: вже у 2020 році

Показати ще

"Цей міст треба розбирати до чортової матері. Його будівництво було колосальною помилкою, він там нікому не потрібен", - заявив учений.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

 
Як повідомляв "Знай.uа", російські окупанти будуть залізничні колії на Кримському мості. Будівельники залізничних підходів до Кримському мосту почали працювати в посиленому режимі. Однак при роботі виникла позаштатна ситуація.

Також портал "Знай.uа" писав, залізничні колії на Кримському мосту можуть пошкодити геологічні умови, великі навантаження і зовнішні фактори, що призведе до справжньої катастрофи.