Залізничні колії на Кримському мосту можуть пошкодити геологічні умови, великі навантаження і зовнішні фактори, що призведе до справжньої катастрофи. Про це заявив автор двох українських проектів Кримського моста, інженер-мостобудівник Георгій Росновський , передає Рoliteka.

"Там дійсно геологічні умови дуже погані. Міцні грунти там знаходяться дуже глибоко, а палі потрібно забивати ще глибше, щоб вони могли вистояти. Плюс там дуже багато грязьових вулканів, що дуже погано впливає на опори. Та сама схема моста дуже невдала, він дуже низький і маленькі прольоти між опорами, що дуже погано в умовах проходу льоду, який буде поступово бити і розгойдувати опори", – повідомив Росновський .

При цьому він додав, що всього один хибний нахил поперечки моста може призвести до сходження потяга з рейок. Крім того, на стійкість опор впливають не тільки зовнішні фактори. Так, за словами Росновського, навантаження, яке посилиться після запуску вантажних і пасажирських поїздів, зруйнує залізничні колії на мосту.

"Максимальні навантаження лімітовані будівельними нормами при проектуванні залізничних мостів. Але і ці норми зараз часто неграмотно складаються. Рух – це вібрація, не тільки рух води або льоду, осідання опор і геологія, але і зовнішня вібрація від навантаження, це все впливає на безпеку", – зауважив інженер.

Популярні новини зараз

В Ізраїлі піднялася хвиля протестів через спійманого в Україні наркобарона: "Єврей не залишить єврея"

Молода матуся народжує як конвеєр, чітко за місяць: світ в шоці від феноменального явища, фото

Кравчук оцінив перші 100 днів президентства Зеленського, українці приголомшені: "Унікальна ситуація"

Головне за ніч: львівська авіакатастрофа, попередження Зеленського та "Майдан" під носом Путіна

Показати ще

Нагадаємо, що Російська Федерація вирішила встановити сканери на підході до Кримського мосту для забезпечення транспортної безпеки, оскільки вже навіть росіяни розуміють, в якому стані знаходиться путінська руїна.

Як повідомляв портал Знай.uа, Керченська протока стала справжнім кошмаром для кораблів, причому не тільки з причини численних російських корит з агресивним екіпажем, але й небезпеки, яка прихована від очей під товщею води. 

Також портал Знай.uа писав, що Азовське море менш прісне, ніж Чорне, бо тут постійно є приплив прісної води з річки Дон, пояснює перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юсуф Куркчі.