Ведучий програми "Право на владу" Сергій Іванов назвав Чорнобиль одним із цілого сонму злочинів Радянського Союзу проти людей, та закликав поховати нарешті в собі "совок" назавжди.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяУ четвер, 20 червня у черговому випуску програми "Право на владу" мова йшла про аварію на ЧАЕС – про найбільший обман ХХ століття. В прямому ефірі намагаються з'ясувати, чому людські життя і досі не є цінністю в Україні і в чиїх руках сьогодні інформаційна безпека країни.
Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Тема програми "Правда про обман" і стосується вона не лише минулого, а й сьогоднішнього дня.
Опитування, яке проводили під час програми – чого нам потрібно боятися більше: влади чи Чорнобиля, показало шокуючий результат.
Ведучий програми Сергій Іванов зачитав результати опитування - людей більше лякає влада, яка мала б робити все, щоб захистити їх від будь-яких катастроф. 76% вважає владу страшнішою за ядерний вибух. Адже Чорнобиль – це злочин, який вчинила влада проти свого народу.
"Мій власний висновок. Чорнобиль – це злочин. Звичайно, це злочин, один в цілому сонмі злочинів, починаючи з розкоркулення, Другої світової війни, голодомору, розстріляного відродження… І закінчуючи цими потворними, огидними хрущовками, які спотворюють ландшафт. Ми мусимо все це розглядати в комплексі. Це була потворна країна, потворна держава – Радянський Союз. Це була країна з найпаскуднішим державним устроєм у світі. І любити цю країну, сумувати за цією країною можуть або збоченці, або люди зі стокгольмським синдромом. І тих, і інших – потрібно лікувати. Давайте вже поховаємо совок, нарешті!", - закликав Іванов
Нагадаємо, одне з найжахливіших наслідків Чорнобильської катастрофи — це діти, які піддалися в утробі матері генній мутації. В мережі показали, як виглядали діти, народжені після Чорнобиля
Як повідомляв портал Знай.ua, серіал "Чорнобиль" викликав туристичний ажіотаж в Україну.
Також Знай.ua писав, оприлюднили секретні архівні документи про Чорнобиль, які до недавнього часу зберігалися під грифом "секретно".