В північних і центральних регіонах України (Київська, Житомирська, Чернігівська, Сумська, Черкаська та Полтавська області), на які припадає значна частина виробництва картоплі, буряку, капусти і моркви, вже більше двох тижнів немає опадів. При цьому температури повітря б'ють історичні рекорди, в т. ч. і в нічний час, що призводить до проблем з розвитком рослин і стресу, говорять експерти EastFruit.

За прогнозами синоптиків, протягом найближчого тижня опадів у цих регіонах не очікується, що може погіршити стан рослин і навіть призвести до часткової втрати врожаю. На жаль, основна частина картоплі, моркви, капусти та буряків в цих регіонах вирощується без поливу. А значить зробити в цій ситуації практично нічого неможливо.

За оцінками аналітиків EastFruit, площі під овочами так званого борщового набору і картоплю в Україні під урожай 2019 року були дуже різко розширені. Якщо кліматичні умови будуть близькими до нормальних, то уникнути перевиробництва цих культур буде складно. Проте вже сам початок сезону показав, що умови поки що далекі від ідеальних.

Популярні новини зараз

Помер боксер Володимир Вірчис, ЗМІ припускають самогубство: вийшов з дому і не повернувся

"Ц*цьок немає, психоз почався": гола і волога дружина Джастіна Бібера Хейлі показала складки нижче пояса

Зірка "Холостячки" Роман Свечкоренко розповів про біду, яка трапилася з його дівчиною і дочкою

Модельєр Андре Тан назвав справжніх "убивць стилю" для жіночих ніжок: "Вони вкорочують вам…"

Показати ще

Спочатку овочівники північних і центральних областей України надто пізно змогли посадити та посіяти овочі і картоплю, тому що надмірні опади і холодна погода в кінці квітня і початку травня не дозволяла це зробити. Тепер же погода змінилася, і опадів немає зовсім, а температури повітря значно перевищують норму.

Нагадаємо, ціна на звичайний обід посадить українців на жорстку "літню" дієту.

Як повідомляв Знай. ua, на що українці витрачають найбільше.

Також Знай. ua писав, що вартість звичайного обіду змусить українців сісти на дієту.