За перший місяць літа Азовське море встигло настільки прогрітися, що вода почала буквально кишіти медузами, причому розміри їх велетенські. І якщо корнероти, як вони звуться, смертельної небезпеки не представляють, то все-одно їх укуси можуть викликати алергію, та й не кожен захоче плавати в такій компанії.

На YouTube опублікували ролик, в якому порівняли відпочинок в Генічеську та Кирилівці. І якщо в Запорізькій області великої кількості цих живих істот помічено не було, то в Херсонській області море кишіло ними.

"Такої кількості медуз, як цього літа в Генічеську, не пригадують навіть старожили. Вчені пояснюють це підвищенням солоності Азовського моря і аномально високими температурами. Вода тільки на самому початку липня прогрілася до 28 градусів. Що буде далі з такою спекою і уявити страшно". передає

Нагадаємо, ліквідаторів Чорнобильської аварії залишили без засобів до існування: на рятівників завели кримінальну справу.

Популярні новини зараз
Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути" Мішель Андраде з "Орел і Решка" і Позитив пішли від Потапа та Ірини Горової: "Все вірно, я вже не є" У Херсоні ліквідували чергового колаборанта - загинув на місці путін лютує через провал "другої в світі армії", змінює командирів як рукавички, але все нанівець
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа, фото загиблої на кордоні США родини викликало резонанс у світі: "Трамп відповідальний за ці смерті".

Знай.uа писав, у Харкові дитина опинилася в смертельній пастці: ледве встигли.