З'явилася інформація про те, що Верховний суд України дозволив визначати заробітну плату громадянам у іноземній валюті. Так, у трудовому договорі сторони можуть визначити розмір зарплати в гривні із зазначенням еквівалента суми в іноземній валюті, що не суперечить Цивільному кодексу України.

Про це свідчить рішення Третьої колегії суддів судової палати Касаційного цивільного суду, повідомляє портал "Політека".

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Курс євро
Курс євро

У постанові від 26 червня говориться, що згідно із законом, платежі на території України повинні здійснюватися в національній валюті, але при цьому немає заборони на використання в розрахунках розміру грошових зобов'язань в іноземній валюти або інших розрахункових величинах.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Мішина відгуляла весілля: "Гірко молодим!"

Дружина Віктора Павлiка Катерина Репяхова поділилася першим фото малюка: "Весь світ зупинився"

Святослав Вакарчук пішов від дружини заради іншої жінки, - ЗМІ

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Показати ще

нові гривні
нові гривні

У справі, що розглядається трудовий договір у першій редакції (яку компанія визнає), передбачає застосування обмінного курсу євро на день платежу при визначенні розміру заробітної плати, що підлягає виплаті у гривні, у зв'язку з чим заробітна плата заступника директора товариства повинна була відповідати за розміром еквіваленту 7,872 тис євро в гривні на дату виплати.

Нагадаємо, тисячі пенсіонерів дочекалися підвищення: комусь пощастить отримати більше всього.

Як повідомляв Знай.uа спати до 12 і працювати на дивані: нове законодавство полегшить життя українцям.

Знай.uа писав, трудові зміни: на українців чекає новий графік і обідня перерву.