Спеціалісти підвели підсумки виплати субсидій "живими грошима". Також розповіли, хто з громадян влітку втратить таку можливість та чому.

Про це пише Politeka.

У цьому процесі ключову роль відіграв політичний курс, адже значна частина коштів з держбюджету пішла на виборчий процес.

тарифи на газ

За словами експерта з питань житлово-комунального господарства Українського інституту аналізу та менеджменту політики Андрія Нікончука, також, отримавши додаткові кошти до пенсій (субсидії готівкою виплачували разом з пенсіями) субсидіанти не розібралися, що це за виплати, і витратили їх не за призначенням.

Популярні новини зараз

Віра Брежнєва кардинально змінила імідж: "В Узбекистані прийняли б за свою"

Людмила Балан у "весільній" сукні заспівала пісню сина: тепер зрозуміло, чому Дан закохався у Тіну Кароль

Сумна Ксенія Мішина розповіла про свій стан після відносин з Олександром Еллертом: "Можна злетіти з котушок"

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Показати ще

"В підсумку замість того, щоб стимулювати економію споживання енергоресурсів, влада отримала близько 25% боржників-субсидиантов, і тепер незрозуміло, як з них стягнути борги, – аналізує Никончук. – якби вводили монетизацію, як спочатку планувалося, тобто без можливості видавати готівку на руки до кінця опалювального сезону – а це спокусливо великі суми, у 3-4 рази більші, ніж субсидії влітку, – то результат був би зовсім інший", — говорить фахівець.

оплата за компослуги

Чиновник бачить у цій системі великий плюс - це те, що громадяни більш свідомо підходять до оплати за компослуги, намагаються не накопичувати боги, адже субсидій більше не побачать. Але ті субcидіанти, які мають заборгованість на комуналку, все одно продовжать отримувати зніижку від держави, але вже в безготівковій формі.

Нагадаємо, українцям нагадали умови отримання субсидій влітку.

Як повідомляв портал Знай.ua, щоб отримати знижку від держави на оплату комуналки українці вдаються до кардинальних дій. Деяким громадянам просто доводиться розлучатися, щоб отримати субсидію.

Також Знай.ua писав про те, що тарифи на газ визнали незаконними. Суд прийняв важливе рішення. Про це повинні знати всі українці.