Українці незабаром відчують на собі реформу соціальних служб. Так, у процесі реформи багато соцслужб об'єднаються в загальному Центрі контролю.

Однак при цьому відбудеться поділ функцій нарахування соціальних виплат та контролю за правильністю використання коштів з бюджету, які виділяють на "соціалку".

пенсія
пенсія

Відомо також, що реформа соціальних служб проводиться в рамках проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України", що фінансується Світовим банком. Про це пишуть українські ЗМІ.

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Популярні новини зараз

"Холостячка" Мішина зайнялася справою, яку ненавидить заради Еллерта: "Чекаю на тебе, коханий"

Покрищук назвала найбільшу помилку дівчат: "Думаєте, що ваша пи*да якась особлива"

На Хмельниччині безстрашний маршрутник схопив злочинця просто в салоні: куди зібрався?

Помер відомий ведучий легендарної програми: "Серце..."

Показати ще

Субсидії в Україні
Субсидії в Україні

У грудні 2018 року постановою Кабміну було створено нову структуру – Державна соціальна служба України. У травні 2019-го іншою постановою Кабміну (№458) було затверджено Положення про цю службу. А 25 червня пройшов конкурс на керівника Держсоцслужби. За його підсумками нову структуру очолила Марина Лазебна.

Державна соціальна служба як раз і контролюватиме правильність нарахування соцдопомоги і стежити за використанням бюджетних коштів. Крім того, вона контролюватиме роботу місцевих управлінь соцзахисту, які зараз є структурними підрозділами виконкомів, соціальних центрів для сім'ї, дітей та молоді та інших соціальних служб.

Нагадаємо, скільки українці отримують субсидій на комуналку.

Як повідомляв Знай.uа оренда квартири: що буде з цінами в кінці літа.

Знай.uа писав, тарифи на світло в серпні: скільки українці заплатять за новими розцінками.