Деякі експерти стверджують, що на даний момент в сучасній Україні склалася жахлива ситуація з пенсіонерами. Вони навіть називають її пенсійним колапсом.

Читай Знай. ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Згідно з підрахунками, вже через 10 років майже половині населення України, яке досягне пенсійного віку, не зможуть виплатити пенсії.

Систему нарахування грошових коштів змінить докорінно нова пенсійна реформа. Вона зробить перерахунок всіх виплат, які є на сьогоднішній момент. Всіх пенсіонерів, хто зараз отримує мінімальні виплати, очікують значні підвищення.

Популярні новини зараз

Гордон розповів, чи відпустить сина на війну

Марічка Падалко пішла від чоловіка заради кохання: "Я чесно йому зізналася..."

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

Тіна Кароль осоромилася просто на сцені: сукня злетіла з пишних грудей

Показати ще

Серед головних змін варто відзначити три основних моменти. Для більшості українських пенсіонерів проведено перерахунок пенсій.

Крім того, зростуть вимоги до виходу на пенсію. Ті, хто досягне 60 років, не зможе просто так вийти на заслужений відпочинок.

Черговий перерахунок пенсій з урахуванням інфляції та зростання цін призначений вже на наступний рік.

У Пенсійному фонді наголошують, що для того, щоб мати більшу максимальну пенсію, необхідно, щоб розмір вашої заробітної плати також був високим. Наприклад, якщо ваш страховий стаж досяг 35 років, то ваша заробітна плата повинна перевищувати середню по Україні трохи менше ніж в 10 разів.

Таким чином, якщо ваша "біла" заробітна плата не нижче, ніж 64 тис. грн в місяць, то ви зможете претендувати на пенсію у розмірі 14,9 тис. грн, а після липневих перерахунків і того більше - 15,6 тис. грн.

Нагадаємо, як українцям отримати подвійну пенсію.

Як повідомляв Знай. ua, Зеленський втілить мрію мільйонів українців, як отримати "щасливий квиток".

Також Знай. ua писав, що у Зеленського готують українцям "друге жалування".