Батьки зазвичай думають, що якщо їхня дитина чиста з голови до ніг і часто миє руки, то він захищений від мікробів і буде більш здоровим. Тому лікар Комаровський підкреслює, що зайва чистота заважає людям, особливо в дитинстві. Отже, за словами доктора та кандидата медичних наук, імунітет дітей готовий щодня зустрічатися з величезною кількістю бактерій і вірусів.

Педіатр стверджує, що мами, які плутають чистоту і стерильність, можуть тільки нашкодити формуванню імунітету у своїх малюків. Своєю стерильністю батики зіпсують все, що закладено природою.

Отже, якщо дитина живе в абсолютній чистоті, його імунна система недоотримує навантаження і починає реагувати на те, що в зазвичай вона реагувати не повинна.

"Діти від природи готові зустрічатися кожен день з величезною кількістю вірусів і бактерій. Імунна система до цього готова ", - написав Комаровський у своєму Instagram.

Популярні новини зараз
В Україні хочуть повернути навчання у школах двома мовами, але є нюанс: "Профільний предмет буде обов'язково" Ані Лорак вперше сказала, чому зрадила Україну і назвала війну "конфліктом": "Сиди там і не смерди" Вчені дізналися, що в наших будинках брудніше за унітаз у тисячі разів - користуємося цим щодня Головне за ніч, 26 березня: заборона TikTok в Україні, російське минуле Лободи та випробування для нас вже на порозі
Показати ще