Популярний в Україні дитячий лікар Євген Комаровський відомий також як телеведучий програми "Школа доктора Комаровського". Крім того, медик ще й активний користувач соцмереж, де також дає корисні поради батькам стосовно дітей. Наприклад, на своїй сторінці в Instagram лікар часто відповідає на питання користувачів, які стосуються дітей. У новому випуску своєї рубрики доктор Комаровський розкрив головну проблему знайомства дітей з кондиціонером.

Читайте Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

View this post on Instagram

Современная городская жизнь и современные путешествия немыслимы без кондиционеров. С максимально возможной вероятностью ваш ребенок проведет рядом с кондиционерами всю свою жизнь, поэтому знакомство с кондиционированным воздухом и адаптацию к нему не следует откладывать на потом. ⠀ Опасения людей старшего поколения, а также их уверения в особой опасности кондиционеров, особенно для детей, как правило, обусловлены отсутствием личного опыта использования кондиционеров и жизни в кондиционированном воздухе. Неудивительно, что отсутствие опыта порождает опасения. ⠀ #докторкомаровский #простыеистины #свежийвоздух #здоровье #безопасность #кондиционер

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Популярні новини зараз

Григорій Решетник змусив Юлю "Зайку" віддати побачення з "Холостяком" Джесіці

Оля Полякова похизувалася своїм будинком на березі озера: "Десь у Франції"

Олена Кравець з "Квартал 95" показала особистий момент з Дзідзьо: "Весна ж..."

Ольга Сумська відшльопала себе на очах у молодих красенів: куди там тій Дженіфер Лопес

Показати ще

"Сучасне міське життя і сучасні подорожі немислимі без кондиціонерів. З максимально можливою ймовірністю ваша дитина проведе поруч із кондиціонерами все своє життя, тому знайомство з кондиційованим повітрям та адаптацію до нього не слід відкладати на потім. Побоювання людей старшого покоління, а також їх запевнення в особливій небезпеці кондиціонерів, особливо для дітей, як правило, обумовлені відсутністю особистого досвіду використання кондиціонерів і життя в кондиціонованому повітрі. Не дивно, що відсутність досвіду породжує побоювання", - написав лікар, і додав картинку з радами.

Нагадаємо, Комаровський розповів, як сварки батьків впливають на дітей. Доктор Комаровський закликав батьків не "вбивати" дітей своїми сварками.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Комаровський розповів, чому проголосує за Зеленського.

Також портал "Знай.ua" писав, що Комаровський навчив матусь міряти температуру.