Міжнародний день пива

Про це свято у нас в країні не дуже добре знають, хоча пиво на Русі варили ще з давніх часів. Свято неофіційне, його проводять для всіх любителів і виробників напою. Щороку його відзначають у першу п'ятницю серпня. Засновник свята – американець Джесс Авшаломов. Він володів баром і так хотів залучити більше відвідувачів.

Вперше свято провели в 2007 році в місті Санта-Круз, Каліфорнія, США. Спочатку дата була фіксованою – 5 серпня. Але так як свято дуже швидко поширивлося, то з 2012 року його вирішили відзначати просто у першу п'ятницю серпня. День пива став подією міжнародного масштабу. Вже в 2012 році його відзначали в 207 містах 50 країн. Зараз його відзначають багато країн Європи, Південна і Північна Америка, Азія та Африка.

Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Прекрасная новость!

Популярні новини зараз
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо "Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Показати ще

Теперь Знай.ua стали еще ближе и доступнее. Скорее качай приложения для Android или IOS и оставайся в курсе последних событий. Все это в неповторимой подаче журналистов нашего портала!

Единбурзький міжнародний фестиваль мистецтв

Це один з найбільших фестивалів сценічних мистецтв у всьому світі. Подія проходить у столиці Шотландії – Единбурзі, кожен рік починається в серпні і триває майже місяць. Фестиваль унікальний по своїй природі. Тут відразу представлені різні види мистецтва: музичне, танцювальне, оперне, вокальне. Під час фестивалю проводять концерти класичної, вокальної, оркестрової та камерної музики, різні вистави, оперу, шоу танцю і балету. Единбурзький фестиваль навіть занесли в книгу рекордів Гіннеса, як найбільший у світі.

Заснували його в 1947 році, щоб відродити гуманітарний дух європейського мистецтва після війни, підтримати розвиток загальноєвропейських цінностей і культури. Фестиваль так сильно полюбився людям, що зараз в ньому беруть участь більше 2 млн чоловік.

Православні свята:

  • День пророка Іллі.
  • Знайдення мощей Афанасія Брестського.
  • Ікон Божої Матері Галицька, «Знамення» Абалацька, Оршанська.
  • Пісний день.

Ільїн день

Ільїн день на Русі вважався одним з найважливіших свят року. У цей день вшановували пророка Іллю. З цього дня, як вважали наші предки, вже починалася осінь, хоча за календарем ще літо. Ночі вже холодні, можуть навіть бути ранкові заморозки, вдень спека сходить нанівець. З цього дня вже не можна купатися, цей звичай і нині живий. Ще в цей день випікали хліб з нового врожаю. Пророк був для предків благодійником, який може подарувати хороший урожай. Тому біля воріт виставляли чашку зерна і просили священика попросити у Іллі родючість хліба.

Народні прикмети на 2 серпня

Іменини в цей день

Олександр, Олексій, Афанасій, Георгій, Юхим, Іван, Ілля, Костянтин, Кузьма, Леонтій, Микола, Петро, Сава, Сергій, Тихон, Федір

Як повідомляв портал Знай.ua фінансовий гороскоп на серпень 2019 для всіх знаків Зодіаку показав, хто отримає казкові гроші і грандіозний кар'єрний успіх. Кому пощастить в останній місяць літа розповідає знаменитий астролог Павло Глоба.

Нагадаємо, любителів пікніків попередили, що цього літа кліщів буде більше, ніж зазвичай. Завдяки погодним умовам, які забезпечують ідеальні умови для кровососів. Це означає, що підвищується ризик контакту з кліщем. Лікарі сказали, як себе гарантовано захистити.

Також Знай.ua писав, які дні стануть справжнім пеклом, особливо для метеочутливих людей у 2019 році. Став відомий повний календар магнітних бур на другу половину року.