Скорочення кількості гривні у фінансовій системі призвело до раптового падіння долара.

Експерти розповіли про фактори, які змушують американську валюту здати позиції.

Про це пише "24 канал".

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

За словами експерта з інвестицій та прогнозування Європейського аналітичного центру Вадима Бардася, залишки на кореспондентських рахунках знизилися ще на 700 мільйонів гривень – до 53,4 мільярда. Це зменшує можливості спекулятивного розгойдування ринку.

Популярні новини зараз

Настя Каменських оголила ніжки на премії YUNA 2021, Потап не стримався: "Богиня"

"Животик вже не приховати", - Потап показав фігуру Насті Каменських у купальнику

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Показати ще

іноземна валюта

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Разом із тим, на 9,8% збільшились перекази українських заробітчан та відбулось зростання експорту товарів на 8%. Також додаткову підтримку національній валюті надають аукціони з розміщення ОВДП з довгостроковим терміном обігу, котрі користуються попитом серед іноземних учасників,
– уточнив експерт.

Також в країні відбувається фінансова стабілізація завдяки зростанню обсягів експорту та портфельних інвестицій, зазначив Бардась.

Задекларований курс діючого президента та майбутнього парламенту на подальші антикорупційні заходи в країні знайшов широку підтримку серед міжнародних партнерів України. А це – майбутнє надання додаткових ресурсів ЄС та МВФ, що сигналізує для іноземних інвесторів, що ділове середовище покращується,
– уточнив експерт з інвестицій.

долар

Також, додаткову підтримку національній валюті надає зниження інфляційних очікувань в Україні завдяки низькому рівню бюджетного дефіциту та уповільненню зростання вартості енергоресурсів, які є вагомою складовою витрат виробництва та доставки товарів, підсумував Бардась.

Нагадаємо, у президента Зеленського зробили важливу заяву щодо чергового траншу ВМФ, та як Україні обійтися без цих боргів.

Як повідомляв портал Знай.ua, українцям розповіли, яких змін чекати на міжбанку у серпні 2019.

Також Знай.ua писав про те, що експерти зробили прогноз щодо нового курсу долара до кінця поточного року.