Новий актор студії "Квартал 95" Юрій Великий висловився про Володимира Зеленском. Він буде замінювати президента в концертах, які планується проводити найближчим часом. Ймовірний претендент на роль Юрій Великий розповів, що пародіювати президента легко, а створювати жарти для цього способу – складно.

Колишній учасник дуету "Брати Шумахери" Юрій Великий говорить, що ще з 2009 року готувався пародіювати Володимира Зеленського. У той час він навіть подумати не міг, що той одного разу стане президентом України.

"Він дуже зручний для пародіювання. Десь починаючи з 2009 року, коли ми почали співпрацювати з "Кварталом", я, як відчував, став помічати якісь фрази, вирази, які він дуже часто використовує. Як знав, що колись доведеться пародіювати! Я помічав його жести, міміку. Тому мені здається, що пройшовши такий довгий шлях становлення цієї пародії, зараз мені було набагато легше її відтворити", – зауважив Юрій.

Популярні новини зараз
Андрій Єрмак передбачив ситуацію на фронті в найближчі кілька місяців, Україна має час до зими Пропитий сепаратист Олег Царьов більше не зміг приховувати правду від народу: путін "знищив" усіх чоловіків Донбасу Регіна Тодоренко, яка народжувала при 3-річному синові, згадала, як зважилася на це вдома: "Це небезпечно" Олександр Еллерт із "Холостячки" замкнувся в телефонній будці з Андрієм Рибаком і зробив йому приємно: "Від душі"
Показати ще

Нагадаємо, дістав телескопічну палицю і спробував забрати телефон у журналіста, погрожуючи вбивством.


Як повідомляв раніше Знай.uа продуктовий кошик стане напівпорожній.


Також Знай.uа писав про те, що Ірина Білик здивувала мережа нових фото в незвичному образі.