У пповідомленні Єдиного державного реєстру юридичних осіб сказано, що українська автокефальна православна церква припинила існування. Відповідне оголошення опубліковано в парламентській газеті "Голос України".

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

"29 липня 2019 року в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських об'єднань внесено запис про припинення релігійної організації "Патріархія Української автокефальної православної церкви" шляхом реорганізації, а саме шляхом приєднання до релігійної організації "Київська митрополія Української православної церкви (Православної церкви)", - йдеться в ньому.

Згідно із документом, термін заяви вимог кредиторами зазначеної організації - до 3 жовтня поточного року. У зв'язку з ліквідацією УАПЦ всі довіреності, видані на її ім'я до 29 липня, відкликані.

Популярні новини зараз

У Тимошенко відмовилися від посади віце-спікера: зважилися на опозицію

Колишній Лорак Мурат показав трепетне фото з коханою: "Сім'я"

Під Києвом з'явився таємний "золотий палац" Ахметова, Межигір'я Януковича і поруч не стояло: рідкісні кадри

Як виглядали Лобода, Лорак, Гросу, Ротару, Білик до і після пластики: хто змінився більше за всіх?

Показати ще

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android  або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

У зв'язку з ліквідацією УАПЦ всі довіреності, видані на її ім'я до 29 липня, відкликані.

Почесний патріарх Православної церкви України Філарет закликає Міністерство юстиції не скасовувати реєстрацію Української православної церкви (Київського патріархату).

Нагадаємо, на Порошенка посипалися різкі звинувачення: Філарет не стримує слів.