Національний банк України (НБУ) опублікував офіційний курс валют на неділю, 18 серпня 2019 року. Так, гривня значно зміцнила свої позиції у порівнянні з попереднім банківським днем і зупинилася на рівні 25,14 грн/дол. Про це свідчать дані на сайті регулятора.

Читай Знай.uа у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів звільнили від оплати за газ: хто отримає пільги "Ощадбанк" попередив пенсіонерів: що буде з картками та виплатами Нові платіжки з березня: для кого і яка комунальна послуга подорожчає Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще

Курс долара Нацбанку на 18 серпня, встановлено на такому рівні

  • 100 доларів США – 2514.2848 гривень;
  • 100 євро – 2784.8218 гривень;

Судячи з цих показників, порівняно з попереднім банківським днем євро втратив 38 копійок, а долар - 18 копійок.

Нагадаємо, Зеленський має намір покинути Банкову.

Як повідомляв портал Знай.uа, Порошенка знову назвав себе президентом і показав нові 150 мільйонів.

Також Знай.uа писав про те, що Укрпошта знову задерла тарифи, в українців впала щелепа.