У 69-річного чоловіка з с. Розівка (Приазовський район) медики діагностували хворобу Лайма (бореліоз), повідомляють в Азовському лабораторному центрі МОЗ.

Чоловіка під Запоріжжям вкусив кліщ.

Зараз чоловік проходить курс антибіотикотерапії, який триває від двох тижнів до одного місяця, за умови, що в укушеного рання стадія захворювання.

Хвороба Лайма є найбільш поширеним захворюванням, яке передається інфікованими кліщами. Небезпека її в тому, що симптоми проявляються не відразу. Інкубаційний період - 5-11 днів з моменту укусу. Тому, чим швидше ви звернетеся до лікарні після укусу, то є велика ймовірність, що лікування пройде швидко і безболісно. Адже тільки лабораторні дослідження можуть виявити чи був інфікований кліщ смертельною хворобою.

Чоловік під Запоріжжям заразився смертельною хворобою.

Популярні новини зараз

Ювілей Наталії Могилевської - як зірки вітали "Легенду Олексіївну", фото з вечірки

У нових правилах перетину кордону знайшли "тріщину": немає тестів - немає хворих

Під Чернівцями повзуча тварюка ледь не загризла малюка: "Спаси, матуся"

Українцям видадуть на руки по 8000 гривень: хто і коли зможе отримати виплату

Показати ще

Нагадаємо, що 29-річний чоловік з Київської області продав квартиру киянки по підробленим документам за 3 млн 700 тис. гривень. 

Як повідомляв Знай.иа, в поліцію у Вінниці звернулися налякані батьки неповнолітньої 15-річної дівчини, яка не повернулася додому напередодні ввечері.

Знай.иа писав, що 16-річного Данила Рєдіна підозрюють в жахливому вбивстві 26-річної харків'янки, яку правоохоронці шукали тиждень. Батько підозрюваного впевнений, що його сина намагаються підставити, як повідомив він сам.