Батьки дівчини, яка випадково вистрілила в обличчя 17-річній Поліні Гордык відвідали постраждалу до лікарні, висловили своє каяття і запропонували матеріальну допомогу, повідомляє Актуально.

Лікарі збирали обличчя дівчини практично по частинах.

Постраждала Поліна знаходиться в лікарні з 22 серпня лежить. Дівчина потрапила в реанімацію після того, як подруга необережно вистрелила їй в обличчя.

Батьки дівчини приїхали до постраждалої через два дні, за їх словами, вони щиро жалкують про те, що трапилося і пропонують дівчині матеріальну допомогу.

Постраждала дівчина зараз перебуває в реанімації.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк нагодувала свого чоловіка і налякала майбутню свекруху: "Не помила посуд"

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Рак яєчників повернувся до Наталії через 9 років: "Життя варте того, щоб за нього боротися"

Перероблена пацанка Покрищук налякала чоловіків "біцухою": "Не туди вставили"

Показати ще

Вчинок батьків прокоментувала засновниця благодійного фонду «Емоція» Злата Некрасова. За її словами, вони щиро жалкували про те, що трапилося і пропонували допомогу.

Нагадаємо, 22 серпня в смт Комышеваха Запорізької області 17-річній Поліні Гордык отримала вогнепальне поранення в голову. Виявилося, що це з необережності вчинила подруга дівчини.

Як повідомляв Знай.иа, медики стурбовані масовими отруєннями продуктів, які стихійно почалися в Запоріжжі. Страждають, як дорослі, так і діти. Найчастіше люди купують продукти на стихійних ринках або неправильно зберігають їжу вдома.

Знай.иа писав, що в селі Ластівка турківського району Львівської області 12-річну дитину вкусила отруйна змія у праву гомілку в області гомілково-ступеневого суглоба.