Андрій Хандрикін, екс-беркутівець, був виправданий 30 серпня Дніпровським районним судом Києва. Його звинувачували в тому, що він бив і катував активістів Евромайдана, які були в колонаді стадіону "Динамо", січень 2014 року.

Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

"Суд вважає за доцільне винести виправдувальний вирок для звинуваченого (Андрія Хандрикіна - ред.). За результатами судового розгляду не було доведено, що він скоїв цей злочин. Хандрыкин визнаний невинним", - зачитала суддя Оксана Бірса рішення суду.

Популярні новини зараз
Маєте встигнути до 15 березня: "Ощадбанк" попередив всіх пенсіонерів Україна зможе відмовитися від графіків відключень світла: названі терміни Воду можуть вимкнути взагалі: комунальники готові до крайніх заходів Де рятівні міні-ТЕЦ для Києва: чому столиця замерзає втретє за зиму
Показати ще

Сам Хандрикін на судовому засіданні не був присутній. В даний момент він працює в поліції Харкова.

Нагадаємо, раніше "Якщо повернеться Янукович, його можуть застрелити в аеропорту": експерти розповіли, кого чекати в Україні після Богатирьової.

Також Знай.uа писав, що Рябошапка: Будемо залучати фахівців США для розслідування виведення коштів "Приватбанку".

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що Зеленський терміново зв'язався з Макроном і Ердоганом: що обговорювали лідери півтори години.