В Україні змінилися правила отримання водійських посвідчень і їх термін придатності.

Так, тепер на відеокамеру буде записуватися не тільки процес здачі теоретичної частини водійського іспиту, але і з практичної. Міністерство внутрішніх справ прийшло до такого рішення, щоб викорінити можливість пропозиції чи вимоги хабара.

Крім того, здавати теорію і практику тепер доведеться в одному сервісному центрі. Щоб отримати посвідчення, майбутньому водієві знадобиться пройти встановлений автошколою мінімум годин навчання.

На іспиті студент повинен відповісти на 20 запитань протягом двадцяти хвилин. Якщо майбутній водій більше двох разів відповів не правильно, до практичного іспиту його не допустять. У випадку "завалу" він може отримати ще одну спробу, але через п'ять днів.

Популярні новини зараз
Оля Полякова зізналася, що з дитинства любила чоловіків старшого віку: "Вадим називав мене своєю молодшенькою" Андрій Бєдняков з "Орел і Решка" вирішив переплюнути Сергія Притулу і Лачена: "Скинь 100 гривень на ЗСУ" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене" Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути"
Показати ще

Відзначимо, що тепер підтверджувати свої водійські вміння доведеться кожні два роки.

Нагадаємо, що в Україні продовжили період відстрочки штрафів за "євробляхи".

Як повідомляв портал Знай.uа, в Україні планують надати "євробляхерам" дешевшу розмитнення.

Також портал Знай.uа писав, що в Міністерстві інфраструктури розробляють проект закону, який внесе зміни в порядок розмитнення євроблях.