Фахівці фонду МВФ за підсумками візиту місії в Україні змогли вказати на проблемні місця в економіці і назвати чинники, які гальмують зростання економіки країни.

Відповідні висновки опублікували в звіті на сайті фонду.

"Зростання (економіки) стримується слабкою бізнес-середовищем з недоліками в правовій базі, повсюдною корупцією і значною частиною економіки, де домінують неефективні державні підприємства або олігархи, що підриває конкуренцію і шкодить інвестиційному клімату", - йдеться в заяві керівника місії МВФ в Україні Рона ван Родена.

У МВФ відзначили, що темпи зростання до цих пір знаходяться на низькому рівні для того, щоб скоротити розрив між рівнями доходів в Україні та сусідніх країнах. Крім того, створення нових інститут для боротьби з корупцією не виправдало себе і не дало "відчутних результатів".

Популярні новини зараз

Названо жіночі імена з сильною енергетикою: чоловіки від них божеволіють

"Мужики хочуть...": Полякова без макіяжу показала улюблені пози під спокусливі звуки

У київському супермаркеті АТБ продавали "смерть": є потерпілі

У Польщі серйозні проблеми: українці масово покидають країну, що відбувається

Показати ще

Зростання продуктивності обмежують погані умови ведення бізнесу і низький рівень інвестицій. В результаті українські працівники шукають можливості працевлаштування за кордоном.

"Критично важливим є захист фінансової стабільності з одночасним посиленням фінансового посередництва та мінімізацією наслідків ліквідації банків для платників податків", - йдеться у звіті.

Нагадаємо, чому Україна не отримає грошей найближчим часом.

Як повідомляв Знай. ua, Зеленський розповів, навіщо Україні МВФ.

Також Знай. ua писав, що Дубинський розкрив справжню причину зриву переговорів з МВФ.