Міністерство соціальної політики України має головне завдання – зробити доступними соціальні сервіси в містах та об'єднаних територіальних громадах по всій країні. Про це повідомила міністр соціальної політики Юлія Соколовська на зустрічі з представниками Виконавчої дирекції Асоціації міст України.

"Ми повинні створити максимально зручні фронт-офіси, які швидко будуть допомагати людям на місцях", - пояснила вона.

Соколовська зазначає, що сторони домовилися, що буде продовжена практика проведення спільних заходів у регіонах та робота з напрацювання нормативних актів з урахуванням пропозицій Асоціації. Також направлять інформацію щодо успішних кейсів щодо надання соціальних послуг передовими громадянами і актуальних проблем соціальної сфери в регіонах.

У Мінсоцполітики надали підтримку ініціативи про проведення дводенного форуму представників місцевого самоврядування, який запланований на 21 листопада 2019 року в Хмельницькому. Це стане хорошим приводом обговорити безліч питань соціальної сфери з представниками міст та об'єднаних територіальних громад всієї країни.

Популярні новини зараз

Головне за день 22 жовтня: війна Коломойського проти Порошенка, госпіталізація екс-президента та божевільна вимога Путіна

Андрій Рева знову назвав жителів Донбасу "мразотами": журналістка показала переписку

Лихо Заворотнюк зачепило колишнього "Моєї прекрасної няні": з Жигуновим трапилося непоправне

Не стало сина Пугачової та Кіркорова: як Примадонна пережила величезну втрату

Показати ще

Нагадаємо, Мінсоцполітики опублікували покрокову інструкцію для українців.

Як повідомляв Знай. ua, як отримати компенсацію за комуналку готівкою в опалювальний сезон.

Також Знай. ua писав, що українським пенсіонерам істотно спростять життя.