Українці в ніч з 8 на 9 жовтня зможуть спостерігати унікальне космічне явище - зорепад Драконіди. Якщо небо буде безхмарним, жителі України зможуть побачити, як падають десятки метеорів.

Як повідомляють експерти, метеорний потік Драконіди з'являється у Північній півкулі Землі щороку вже понад 100 років. За годину кияни зможуть побачити до 15 спалахів.

Для спостереження за явищем не потрібно особливе спорядження. З 22:00 можна виїжджати за межі населених пунктів, де вам не завадять штучні джерела світла. Дивіться в небо і насолоджуйтеся. Спостерігати стоїть у північно-західну частину, в районі Великої Ведмедиці.

Популярні новини зараз
Українців "морозитиме" ще довго: коли прийде справжнє тепло Закриють десятки шкіл та дитсадків: що відбувається Головне за 26 квітня: на пенсію у 67 років, зниження мобілізаційного віку та нові правила перетину кордону Стягнення боргів за новими правилами: коли можуть забрати житло
Показати ще
Нагадаємо, у Харків приїде жінка-астронавт NASA, рідна Львівщина - ближче з космосу.
Раніше Знай.ua повідомляв, у NASA планують вперше випустити у відкритий космос жінок.
Також Знай.ua писав, на супутнику Сатурна виявили "заморожене" життя.