В Україні у жовтні відбудеться індексація доходів. Відповідно до закону No1282-ХII, збільшення доходів цього місяця відбудеться на сумусу 214,75 гривень.

Про це повідомляє ТСН.

"Саме на таку суму відбудеться індексація доходів вже цього місяця. Збільшення торкнеться зарплат держпрацівників, пенсій, аліментів, виплат із безробіття та при виробничих травмах. А також соціальних виплат інвалідам дитинства та на утримання військових", - повідомили в ефірі "Сніданку з 1+1".

Зокрема, підвищаться наступні доходи громадян:

  • зарплата співробітників держструктур;
  • пенсія за віком, інвалідності і втрати годувальника;
  • аліменти, які нараховуються як відсоток від окладу;
  • посібник для безробітних і тих, хто проходить перепідготовку;
  • гроші на утримання військових;
  • компенсація за отримані на виробництві травми або захворювання, а також компенсація інвалідам з дитинства, наслідком недуги яких стали травми або захворювання матері на виробництві

Популярні новини зараз

Олександр Пікалов розлучився з дружиною після 18 років шлюбу: історія кохання головного байкера "Квартал 95" і куми Зеленського

В'ячеслав Узєлков підставив свою голову під удар заради "Зважених та щасливих": "Був найкращим..."

Учасниця "Холостяка" Яна Станішевська поділилася легким рецептом Київського торта - "Не такий страшний..."

Серіал "Ти", який обігнав "Гру в кальмара", продовжує набирати популярність: чим підкорив Ден Хамфрі з "Пліткарки"

Показати ще

Як відомо, сума індексації заробітної плати працівника розраховується множенням суми оплати праці, яка підлягає індексації, на величину приросту індексу споживчих цін, поділений на 100 відсотків.

Показники сум індексації заробітної плати надані з урахуванням величини прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який з 1 липня 2019 року затверджено в розмірі 2007 грн., та з урахуванням повної норми відпрацьованого робочого часу в місяці.

Нагадаємо, індексація пенсіонерам у зв'язку з підвищенням цін в поточному році стала автоматичною. Тому тепер відсутня необхідність додаткового законодавчого регулювання цього питання. Індексація пенсій буде проводитися щорічно в березні.

Як повідомляв портал Знай.ua, українцям скасують трудові книжки.

Також Знай.ua писав, у Мінсоцполітики пояснили концепцію реформування прожиткового мінімуму в Україні