Стало відомо, що в Україні восени 2019 року субсидіанти будуть отримувати допомогу за абсолютно новими правилами.

Слід підкреслити, що згідно з постановою уряду, ті, хто отримав субсидію навіть незважаючи на те, що не мають на це права, зобов'язані будуть віддати гроші в бюджет.

наприклад, субсидію не отримають ті українці, які мають будинок від 200 квадратних метрів або квартиру від 120 квадратних метрів, а також машину у віці до 5 років, зробили протягом року покупку сумою в 50 тисяч гривень, останнім часом не сплачували ЄСВ і не перебували на обліку в центрі зайнятості.

Також є ще один варіант щодо повернення грошей - якщо громадяни отримували безготівкову субсидію і не використовували її цілком.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Мішина відгуляла весілля: "Гірко молодим!"

Молодого хлопця натовпом повалили на землю через відро черешень: особливо небезпечний

Співачка Slavia показала Дзідзьо, кого він втратив: коротка спідниця і ноги від вух

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Показати ще

"Після закінчення опалювального (неопалювального) сезону невикористана сума житлової субсидії, яка надавалася не в грошовій формі, повертається керуючим, об'єднанням, виконавцем комунальних послуг до державного бюджету в повному обсязі на підставі акта розрахунку", - повідомляється в постанові Кабінету міністрів.

Нагадаємо, що на Прикарпатті місцеві мешканці вже почали активно дізнаватися, що потрібно для оформлення субсидії.

Як повідомляв портал Знай.ua, в Україні зростуть тарифи на оплату житлово-комунальних послуг, зокрема, значно більше доведеться заплатити за воду. НКРЕКП традиційно переглянула тарифи на початку опалювального сезону.

Також портал Знай.ua писав, що комунальні платежі суттєво збільшуються з приходом опалювального сезону. Ті кияни, які не в змозі оплачувати компослуги в повному обсязі, можуть оформити субсидію. Йти особисто куди-то для цього немає необхідності, - все можна оформити онлайн.