В Україні вводять великі штрафи батькам школярів, які регулярно прогулюють навчальні заняття. Про це зазначається в постанові Кабінету міністрів № 684.

Повідомляється, що при відсутності неповнолітнього учня на шкільних заняттях протягом 10 робочих днів поспіль з невідомих причин або без поважних причин, навчальний заклад повинен надати інформацію службі у справах дітей, а ті повідомити поліцію.

При цьому поважною причиною для відсутності дитини в школі є хвороба, відпочинок з батьками або інші сімейні обставини. Зазначимо, що один з батьків повинен поставити до відома шкільну установу, що дитина буде відсутньою і написати заяву.

Якщо дитина не відвідує школу без поважної причини, а навчальний заклад не має інформації про те, де вона знаходиться, то батьків можна притягнути до адміністративної відповідальності.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: доля замінованої Запорізької АЕС, ЗСУ утилізували важливу у росії персону, а Притула взявся допомогти захисникам Азовсталі Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві Стало відомо, чому Медведєв заливає очі алкоголем: путін зламав психіку Олег Жданов прокоментував казки пропагандистів про знищене ППО в Україні: вміють лише малювати свої перемоги
Показати ще

В перший раз суд може призначити попередження або штраф у розмірі від 850 гривень до 1700 гривень. При повторній ситуації батькам загрожує штраф у розмірі від 1700 гривень до 5100 гривень, без урахування судового збору.

Нагадаємо, маршрутників обклали рекордними штрафами за що карають.

Як повідомляв портал Знай.uа, українцям нагадали про космічні штрафи за "чорні" субсидії.

Також портал Знай.uа писав, наскільки вигідні євробляхи і які штрафи чекають на українських водіїв.