Відомий український блогер і політичний оглядач Михайло Шнайдер звернув увагу українців на гостру тему. Шнайдер у новій публікації в мережі Facebook опублікував відео, на якому записано інтерв'ю зі звичайною українською жінкою.

Від коментарів пенсіонерки стає не по собі, адже вона просто розповіла реалії зі своїх буднів. Про це стало відомо завдяки новій публікації у мережі Facebook Михайла Шнайдера.

"Крик душі пенсіонерки з Херсона. Сумно і Боляче...", - підписав відео блогер.

Так, в інтерв'ю можна почути неяскраві відповіді жінки про те, як в 2019 році живеться в Україні на звичайну пенсію.

Популярні новини зараз
У "Резерв+" з'явилась "мітка ухилянта": як виправити свої взаємовідносини з ТЦК Гороскоп на сьогодні 5 липня: заздрість, приховані інтриги та оригінальні ідеї – прогноз для всіх знаків Зодіаку Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+ "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

"Ну як, сидимо на кашках, на пісному маслечку не маємо можливості придбати маслечка, не маємо можливості придбати молочка. Ось і все...", - сумно розповіла жителька Херсона.

Нагадаємо, у "Слузі народу" Зеленського хочуть обкласти податком таксистів: жорсткі умови і кінські штрафи.

Як повідомляв Знай.uа хочеш за кордон — плати аліменти: горе-батька змусили повернути дитині 165 тисяч боргу.

Знай.uа писав, під носом бойовиків "ДНР" виявили тіло агента ФБР: "Хотів потрапити в...".