Щороку 21 жовтня відзначається народне свято Трифон і Пелагея (за старим стилем - 8 жовтня). Також у цей день православні віруючі вшановують пам'ять преподобного Трифона, архімандрита В'ятського, і преподобної Пелагії Антіохійської.

Трифон і Пелагея 21 жовтня: заборони свята

На Київській Русі в цей час наближення зими ставало все більш відчутним. «З Трифона-Пелагеї все холодніше», — вірили у народі. А для того, щоб морози не застали зненацька, потрібно було заздалегідь приготувати теплий одяг.

Популярні новини зараз

Лікар Заворотнюк стривожив правдою про стан "Моєї прекрасної няні": "Залишилося всього...."

Яке свято 12 листопада: що потрібно обов'язково зробити в цей день

Пальчевський розповів про секс Порошенка, зв’язки з Медведчуком та Зеленським: "З цим треба щось робити"

"Скільки заплатили Асмус?": повне відео постільної сцени з дружиною Харламова злили в мережу

Показати ще

У цей день наші пращури діставали кожухи, шуби, шапки, рукавиці, дітям в'язали вовняні рукавиці. Також дивилися, чи не потребує вбрання лагодження. «Трифон шубу лагодить, Пелагея рукавиці шиє», — примовляли жінки. Ті, хто вже збиралися одружуватися або виходити заміж готували нову одяг і збиралися до переїзду з чого гнізда.

Як відомо, колись на наших землях здебільшого був густий ліс і необхідно було закладати нові поля, які призначені для сільськогосподарських потреб. Для цього наші предки частково випалювали дерева. З деревини могли будувати нові хати та інші будівлі.

Також виготовляли так званий починок, для чого рубали галявину, де згодом розводили вогнище. Цими роботами як раз і починали займатися з 21 жовтня, звідси пішла і ще одна назва свята - Починки.

При цьому старі дерева валити суворо заборонялося. Якщо вірити повір'ям, у них живе душа людини і мучиться, саме тому вони так жалібно риплять на вітрі. Якщо дерево зрубати, то душа стане зовсім незахищеною і в неї може проникнути злий дух.

В цей період господарі традиційно опускали на дно річок бочки з засоленими на зиму огірками і капустою. Варто відзначити, що це був вельми вдалий винахід селян. Під льодом температура води ніколи не опускалася нижче нуля градусів, тому продукти не псувалися, але і не замерзали. Якщо було потрібно, ополонку в льоду рубали полином, діставали бочки на світ божий і на селянському столі серед зими з'являлися найсмачніші ласощі.