У жовтні поточного року вийти на пенсію зможуть ті українці, чий трудовий стаж складає мінімум 26 років. Це значення зростатиме і далі, поки не досягне позначки в 35 років. Варто зазначити, що правила не стосуються людей, які працювали на важких і небезпечних для здоров'я виробництвах.

Відомо, що в українському законодавстві передбачена можливість виходу на пенсію 63-літнім людям, у яких немає 26 років трудового стажу.

Пенсіонерка
Пенсіонерка

Як розповіла заступник начальника Головного управління пенсійного фонду в Дніпропетровській області Наталія Корнійчук, українці, які офіційно пропрацювали від 16 до 26 років, зможуть вийти на пенсію в 63 роки.

Популярні новини зараз

Батьки вбитих у Києві дівчат жахнули подробицями розправи, орудували садисти: "Зняли скальп і..."

Знайшов під під'їздом 200 тисяч гривень: українець міг озолотитись вмить, але обрав інший шлях

Настя Каменських забула про пристойності і оголилася на камеру: "Просто вогонь"

Крихітний купальник Олі Полякової зрадницьки засвітив найінтимніше: "Прекрасна і без макіяжу"

Показати ще

Для українців, які втратили працездатність через небезпечну професію, працює поняття про мінімальний вік для виходу на заслужений відпочинок.

пенсіонерка
пенсіонерка

Нагадаємо, що тепер, щоб вийти на заслужений відпочинок необхідно відпрацювати рівно 26 років. Тим, у кого стажу не вистачить - будуть платити мінімальну пенсію. Такі "стрибки", як обіцяє план Кабміну, будуть здійснювати щорічно, до тих пір, поки цифра не доросте до 35 років. Однак, це не стосується тих, хто працював у шкідливих умовах".

Як повідомляв Знай.uа, страховий стаж в розстрочку: українці зможуть купувати року "роботи", щоб отримати пенсію.

Знай.uа писав, українцям підготували зарплатний сюрприз: встигни все до 27 років.