В Україні промислове виробництво у вересні впало на 1,1% в порівнянні з вереснем 2018 року. Відповідну заяву зробила Державна служба статистики.

При цьому вже в серпні 2019 року зниження склало 1,7%.

Згідно з даними статистическоговедомства, падіння було зафіксовано у видобувній і переробній промисловості — на 1,2%, так і в поставці електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря — на 1%.

Держстат зазначає, що промислове виробництво з урахуванням сезонного фактора скоротилася на 0,1%.

Популярні новини зараз
Подумайте двічі, перш ніж об'їдатися на Новий рік: чим шкідливий та корисний оселедець "На початку весни ми чекаємо...": астрологиня приголомшила українців прогнозом на 2023 рік "Холостяка" Алекса Топольського запитали про інтим перед 7 випуском: "Не шкодуй" Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..."
Показати ще

атомної галузі також чимало проблем. Повідомляється, що вже протягом багатьох років держава не фінансує капітальне будівництво шахт і комбінату доводиться розвиватися лише за рахунок власних, досить обмежених коштів.

Збитки Східгзк за поточний рік можуть скласти близько 600 мільйонів гривень і без вирішення питання цифра може тільки зростати, передає Хвиля.

Нагадаємо, популярна компанія зачипировала співробітників.

Як повідомляв Знай. ua, Україна таємно віддала весь енергетичний сектор РФ.

Також Знай. ua писав, що експерт припускає, що АМКУ прийме негативне рішення за заявою "Енергоатому".