Українці платитимуть на 15-20% більше за житлово-комунальні послуги, водночас обсяг субсидій зменшать. Відповідну постанову прийняв Кабінет Міністрів України й вона набуде чинності вже з 2020 року. На підвищення цін на комуналку відреагував президент України Володимир Зеленський.

Зеленський заявив, що Кабмін повинен вжити заходів, аби збільшення цін не відбулося. Інакше, за словами президента, уряд буде розпущено Після збільшення тарифів, комунальні платежі стали основним навантаженням на гаманці жителів України.

Платіжки за комуналку
Платіжки за комуналку

Зазначимо, що Кабмін у жовтні затвердив документ, який передбачає збільшення плати за комуналку. Так, в середньому українці платитимуть 15%, а 20 % від середньомісячного доходу за комунальні послуги. У Кабінеті міністрів додали, що плата за послуги ЖКГ збільшиться з 1 травня наступного року, коли закінчиться опалювальний сезон.

Однак Кабмін виніс пропозицію зменшити в державному бюджеті-2020 суму на виплату субсидій на 8 млрд гривень, а це передбачає скорочення кількості субсидіантів. Також в Україні запланована перевірка одержувачів субсидій, яка скоротить їх число.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Гордєєв розкрив диявольський план путіна - пробудити антихриста: "Отримати зірочку від Люцифера" Головне за 3 жовтня: Влад Яма страждає у США, перемогу України відклали, захисні маски повертаються, а Каменських розбита Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..."
Показати ще

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Варто додати, що глава держави Володимир Зеленський раніше підкреслив, що Міжнародний валютний фонд вимагає запровадження в Україні ринкових цін на комунальні послуги, а це означає збільшення тарифів. При цьому сам Володимир Зеленський хоче, щоб уряд зменшив відсоток від доходу сім’ї на оплату комунальних послуг.

Нагадаємо, що українцям збільшили пенсії, але пощастило лише обраним: хто опинився у списку.

Як повідомляв портал Знай.uа, інфаркти, інсульти й не тільки: які хвороби в Україні лікуватимуть безкоштовно.

Також портал Знай.uа писав, високосний 2020 рік: енергетичні вампіри, вороги, небезпеки - як вберегтись і чого не можна робити.