У Міністерстві соціальної політики планують значно зменшити виплати допомоги при народженні дитини, відповідні зміни прописані в законопроекті. Таким чином уряд намагається знайти джерела для того, щоб заощадити.
Повідомляється, що нововведення не торкнеться дітей і підлітків, які перебувають в дитячих будинках та інтернатах. У статті десятій "Право на допомогу при народженні дитини" йдеться:

"Допомога при народженні дитини надається, якщо середньомісячний сукупний дохід сім'ї на одну особу не перевищує 15 відсотків від загального розміру такої допомоги, затверджується законом про Державний бюджет України на відповідний рік. При цьому в середньомісячному сукупному доході сім'ї не враховуються доходи особи, яка звертається за її призначенням". Мінсоцполітики

Виплати на дитину, фото: Уніан
Виплати на дитину, фото: Уніан

До законопроекту додається уточнення про те, що визначення суми соціальної виплати мають намір не прирівнювати до прожиткового мінімуму в будь-якому співвідношенні. Їхні розміри планується щорічно встановлювати і фіксувати в законі про держбюджет України.
Проект про внесення змін у деякі законодавчі акти з 28 жовтня оприлюднено на сайті Мінсоцполітики, та підлягає обговоренню.

Нагадаємо, раніше у Мінсоцполітики оприлюднили повний перелік пільг на дитину

Як повідомляв портал "Знай.ua", нові правила отримання субсидій змінили все

Також "Знай.ua" писав, що українцям озвучили суми нових пенсій

Популярні новини зараз
Порушники можуть їхати? Українських водіїв "звільнили" від штрафів Гарно нагодував та несплатив податки: БЕБ запідозрили родичів Юлії Тимошенко у сумнівних оборутках Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу
Показати ще