Міністр Ганна Новосад розповіла про основні зміни та головні проблеми в українській освіті. За словами міністра, в Україні забагато вчителів.

Міністр освіти і науки Ганна Новосад заявила, що в Україні більше вчителів, ніж потрібно. Про це вона розповіла в ефірі "Мніданок з 1+1".

"В нас дійсно є проблема, що кількість вчителів є більшою, ніж потрібно для того контингенту учнів, який є зараз. Безперечно, це річ дуже непопулярна, проте тим учителям, які працюють у школах у селі і учнів яких возитимуть до опорних шкіл, їм потрібно буде підвищувати кваліфікацію і перекваліфіковуватись", - сказала Новосад.

Вона також нагадала, що цього року відбудеться пілотний проект сертифікації педагогічних працівників. Реєстрація на сертифікацію добровільна і її зможуть пройти 1000 вчителів початкових класів.

Новосад зауважила, що у бюджеті-2020 закладено підвищення на 20% зарплати для вчителів, які успішно пройдуть таку сертифікацію.

Популярні новини зараз

Українки вивалили груди під Радою, щоб бачили усі депутати: "Припиніть тарифний геноцид"

Олександр Пікалов розлучився з дружиною, а Степан Казанін влаштував своїй "медовий місяць": як живе найміцніша пара в Кварталі 95

Волга 24 і Москвич 402: топ покинутих раритетних авто, які можуть коштувати шалених грошей

Святослава Вакарчука запідозрили у таємних зв’язках із лідером гурту Go_A Катериною Павленко: "Епічно!"

Показати ще

А вже цього тижня стане відомо, хто з вчителів початкових класів пройшов сертифікацію. Така перевірка проходила вперше і була добровільною.