Лікарям доводиться видавати довідки про тимчасову непрацездатність, тому що в Україні закінчилися бланки лікарняних. Так, отримати виплати з допомогою цієї довідки можна, а от пояснити, чому працівник відсутній, можна.

У Департаменті охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації пояснили, що лікарняних листів немає як у Києві, так і по іншим регіонам України.

У Міністерстві охорони здоров'я про проблему знають, проте кажуть, що якщо десь бланки відсутні, то це вина місцевих департаментів охорони здоров'я.

людина у лікарні
людина у лікарні

Так, 18 листопада з поліграфічним комбінатом "Зоря" підписали договір. Бланки можуть з'явиться в українських поліклініках до кінця року, а до того часу лікарі змушені давати пацієнтам довідку з діагнозом та мокрою печаткою, яку не приймають у бухгалтеріях для оплати.

Популярні новини зараз

Олександр Пономарьов різко змінив стиль: "У магазині дивилися на мене як на прибульця"

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

Напівгола дружина Караваєва з "Динамо" показала, де закінчуються її трусики: не посоромилася навіть чоловіка і дітей

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

"Тримайте зв'язок зі своїм лікуючим лікарем, він скаже, коли бланки будуть, і вам поміняють довідку на справжній листок непрацездатності. Зараз вам цю довідку дають, щоб у вас на роботі знали, що ви не гуляли, а дійсно вболівали. Така ситуація, на жаль, по всій Україні", - повідомили на гарячій лінії Моз.

Нагадаємо, більше ніяких лікарняних і допомоги породіллям.

Як повідомляв Знай. ua, в Україні скасували соцвиплати на дітей і лікарняні.

Також Знай. ua писав, що в Україні зупинили виплати молодим мамам.