Всесвітній день домашніх тварин

Цей день відзначають щороку 30 листопада. Девізом дня стали слова Антуана де Сент-Екзюпері: «Ви завжди відповідальні за тих, кого приручили». Заходи дня присвячують домашнім тваринам, але в різних країнах їх проводять по-різному. Проводять зазвичай флешмоби, щоб підтримати притулки і клініки для тварин, виставки собак і кішок, пікети в їх захист від жорстокого поводження. Власники домашніх тварин просто дозволяють їм робити все, що захочеться, приділяють максимум уваги і дають їм більше улюблених ласощів.

День домашніх тварин, фото: Dogipediya.ru
День домашніх тварин, фото: Dogipediya.ru

Міжнародний день захисту інформації

Цей день оголосила американська Асоціація комп'ютерного обладнання в 1988 році. Він нагадує всім користувачам, що їх комп'ютери й інформацію необхідно захищати. Саме у 1988 році була зафіксована перша масова епідемія вірусу, який назвали по імені творця Морріса. А прототип першого комп'ютерного вірусу з'явився ще в 1983 році. Тому проводять міжнародні конференції щодо захисту інформації з різними цікавими і корисними заходами.

Міжнародний день захисту інформації, фото: ирдис
Міжнародний день захисту інформації, фото: ирдис

День пам'яті всіх жертв застосування хімічної зброї

Цей день відзначають з 2006 року. У 2005-му пройшла десята конференція держав-учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва, накопичення і застосування хімічної зброї та її знищення. Вони прийняли рішення заснувати цей день. Вперше хімічну зброю застосували в Першу світову війну. Спочатку це зробила Німеччина, а потім й інші країни-учасниці війни. За допомогою цього дня ООН вшановує пам'ять жертв від хімічної зброї і підтверджують, що хочуть заборонити хімічну зброю, ліквідувати всю загрозу від неї.

Популярні новини зараз

Погода на 13 грудня: стихія змусить українців ходити з парасольками

Вітання на День Андрія у віршах, прозі та СМС

Лазарєв вперше заговорив про весілля з Лорак, фанати приголомшені: "Абсолютно щасливий!"

Новий рік 2020 скасовується: синоптики прогнозують 31 грудня весну посеред зими

Показати ще

День пам'яті всіх жертв застосування хімічної зброї, фото: Комсомольська правда
День пам'яті всіх жертв застосування хімічної зброї, фото: Комсомольська правда

Православні свята:

  • Святителя Григорія чудотворця.
  • Преподобного Нікона, ігумена Радонезького, учня преподобного Сергія.
  • Ікони Божої Матері "Єлеоточива".
  • Пісний день.

Григорій Зимовказник

В цей день відзначається пам'ять святителя Григорія Чудотворця. Наші пращури славили сонце і перекидалися в свіжому снігу. Якщо далеко покотяться, то зима буде міцною і суворою, але наступний рік буде дуже вдалим. По цьому дню можна було дізнатися, якою буде зима. А також по льоду визначали врожайність наступного літа. Якщо він темний, то рік буде врожайним.

Народні прикмети на 30 листопада

Іменини в цей день

Геннадій, Григорій, Захар, Іван, Михайло


Як повідомляв Знай.ua синоптики розповіли, що погода взимку буде аномальною. Тенденція останніх років збережеться, однак зміни клімату призведуть до сильних коливань температур. Українці ще дізнаються, що таке "собачий холод".

Також Знай.ua писав, що останнім часом курс гривні коливається. Але цьому є пояснення. Економісти розповіли, чи буде долар по 30 і чи варто купувати зараз валюту.

Ще Знай.ua писав, що восени багато хвороб загострюються і псують враження від цієї чарівної пори. Від типових осінніх хвороб і загострень можна себе вберегти: потрібно проводити профілактику та лікування.