У одного кримського лісника був автомобіль "Перемога". Чоловікові, звичайний автомобіль, мабуть, набрид і він вирішив зробити з нього неймовірного позашляховика.

Про те, що з цього вийшло повідомило видання carakoom. Але судячи із фото цей монстр на колесах може подолати будь-яке бездоріжжя. 

Автомобіль Перемога, фото <!--StartFragment-->carakoom

Лісничий взяв мости від "Шишиги", кузов від ГАЗ-М20 «Перемога», двигун від трактора МТЗ. Всі ці частини він встановив на саморобну раму. В результаті вийшов мікс на величезних колесах від трактора.

Популярні новини зараз

Пальчевський пригадав "грішок" Кравчука 30-річної давності: "Зеленському доведеться вирішувати..."

Лобода вперше показала, як співає її донька: "Мам, це хітяра"

Привітання з Днем ангела Катерини: листівки і вірші

Яке свято 7 грудня: чого не можна робити в цей день

Показати ще

В саморобному позашляховику відсутні задня пара дверей. Але це ще не все. Передню пасажирську двері, майстер-самоделкин зробив довше водійських. Це для того, щоб пасажири могли вільно сідати на задній диван.

Автомобіль Перемога, фото carakoom

Візуально позашляховик здається досить високим. Як видно на фото, наявність рами і важких вантажних мостів забезпечує низький центр ваги. Але в цьому і плюс. "Перемога" без проблем може пересуватися по горах Криму. Це як раз і потрібно було лісникові.

Ще один унікальний факт. Машина має ще чорні радянські номери. Як припускає видання, швидше за все, вони дісталися разом з кузовом. Всі "навороти" навряд внесені в документи.