Нацбанк України визначив регламент роботи банківської системи України у період з 26 грудня по 7 січня. Про це повідомляє 1NEWS.

"Національний банк України визначив регламент роботи системи електронних платежів Національного банку та порядок роботи банківської системи України в період завершення звітного року", - йдеться в повідомленні.

Графік роботи українських банків на свята

Порядок роботи:

  • 26, 27 грудня 2019 року система електронних платежів буде працювати в режимі продовженого банківського дня (на 2 години);
  • 28 грудня 2019 року до 13:00 через СЕП будуть проходити тільки платежі між банківськими установами, а також платежі, спрямовані в Нацбанк та органів Державної казначейської служби України.

Нацбанк та органи Державної казначейської служби можуть здійснювати платежі на адресу всіх учасників СЕП. Банківський день у СЕП закінчується о 15:00;

Популярні новини зараз

З Ротару зняли "прокляття" в Росії: Кіркоров від радості затанцював під пісні Пугачової, відео

На пенсію в 50: українкам пропонують вийти на відпочинок раніше, головна умова

"Фігурка сексі": Каменських в бікіні влаштувала вологу фотосесію для Потапа

Заробітчани масово тікають з Польщі, новий "друг" подав руку допомоги: що обіцяють українцям

Показати ще
  • 2 січня 2020 року банки працюватимуть без клієнтів і забезпечувати комплекс робіт, які пов'язані з початком нового звітного року. Перекази через СЕП будуть здійснюватися;
  • З 6 січня на 11 січня 2020 року переноситься день роботи СЕП;
  • 3, 8 січня 2020 СЕП і банківська система будуть працювати у звичайному режимі.

"В період з 28 грудня 2019 до 7 січня 2020 року включно буде діяти офіційний курс гривні до іноземних валют та банківських металів, розрахований Національним банком України 27 грудня 2019", - зазначили в повідомленні.

Графік роботи українських банків на свята

Нагадаємо, що в період січня-жовтня 2019 року Національний банк України утилізував понад півмільярда купюр різного номіналу через їх зношеність.

Як повідомляв портал Знай.ua, у Національному банку України до кінця 2019 року анонсували випуск оновлених 100-гривневих купюр.

Також портал Знай.ua писав, що українські банки обмежують в платіжних терміналах прийом дрібних купюр, а саме 1-2-5-10-20-гривневі.