Вже з 24 грудня 2019 року українці зможуть користуватися послугою електронного кабінету забудовника. Про це під час брифінгу повідомила Міністр розвитку громад і територій України Альона Бабак.

Альона Бабак

"Ми можемо сказати людям, які хочуть будувати будинку, теплиці, гаражі, навіть невеликі внутрішні дороги, кафе, ресторанчики, в яких може одночасно перебувати до 100 осіб — ми їм всім говоримо про те, що не треба буде проходити кола пекла в державній архітектурно-будівельній інспекції з отримання всієї документації, яка необхідна для того, щоб вони починали будівельні роботи і щоб вводили ці об'єкти в експлуатацію. Вчора був зареєстрований в Міністерстві юстиції наказ Мінрегіону №285 про затвердження порядку функціонування електронного кабінету у сфері містобудівної діяльності", — розповіла вона.

Також, за словами Бабак, наказ регламентує роботу е-кабінету, в ньому всі, хто будуть користуватися послугами декларативного та дозвільного характеру, отримають інформацію про те, що їм робити для того, щоб скористатися послугами через е-кабінет.

Альона Бабак

Популярні новини зараз

У Китаї оголосили воєнний стан через коронавірус: 15 млн людей живуть в ізоляції від світу

Курс валют на 29 січня зітре на порох усі сподівання українців

Погода на 29 січня: сніг, дощ і вітер зваляться на голови українців

Сухоребрі та ледь живі: фотографії левів зі столичного зоопарку підняли на вуха півсвіту

Показати ще

"Ми починаємо роботу цього електронного кабінету тільки для тих об'єктів, які відносяться до класу наслідків СС1, тобто незначного класу наслідків, і фактично здійснюються за декларативними процедурами. Це, з 23 послуг, які ДАБІ надає, в цілому це 9 адміністративних послуг, але які користуються найбільшим попитом на сьогодні. Ці 9 послуг люди зможуть почати отримувати в електронному форматі вже фактично з 24 грудня", — зазначила вона.

Нагадаємо, як оформити земельну ділянку.

Як повідомляв портал Знай.ua, Кабінет міністрів на один рік призупинив дію постанови колишнього уряду № 822, яке передбачало підвищення заробітних плат для вчителів в Україні.

Також портал Знай.ua писав, що в Україні починаючи з 1 січня 2020 року пенсіонери зустрінуться з новою послугою. Тепер одержувачі пенсійних виплат зможуть дізнатися про нарахування пенсії за допомогою смс-повідомлень або електронною поштою.