Як відомо, полковник Збройних сил України Олексій Ноздрачов на днях втрапив у дуже гучний скандал, який наразі закінчився для нього відстороненням від службових обов'язків. Так, під час круглого столу військовий заговорив про швидку "реінтеграцію" українських військових з росіянами та проросійськими бойовиками. 

"Не забувайте, що існують праворадикальні рухи, які державою не контролюються - не будемо вдаватися в деталі. Беремо загальну картинку: праворадикалізм зараз випущений безконтрольно і немає, крім спеціальних служб, державної політики щодо реінтеграції саме цих ветеранів, а іноді не завжди ветеранів, а іноді не завжди людей, які піклуються про безпеку держави, реінтеграції до державної політики та реінтеграції до ініціатив", - тоді сказав полковник ЗСУ.

Олексій Ноздрачов
Олексій Ноздрачов

Після цього, в Міноборони швидко відреагували на таку заяву та розповіли, що це не відповідає дійсності, назвавши слова полковника суб'єктивною позицією.

"Олексій Ноздрачов не мав повноважень оприлюднювати будь-які заяви, що виходять за межі його службових обов'язків та компетенції очолюваного ним підрозділу", - зазначили в Генштабі.

Популярні новини зараз

Олена Зеленська відмовилася від Instagram: де тепер шукати першу леді

Пенсіонерам пообіцяли надбавки, але жити легше не стане: що не так з підвищенням

Через сім років терпіння Кароль зробила сенсаційне зізнання про свого чоловіка: "Він був змушений... "

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще

Окрім цього, стосовно військового призначили службове розслідування та усунули від посади.

Також не обійшли стороною такі слова і журналістів. До прикладу Яніна Соколова прирівняла заяву полковника та заклики Володимира Путіна, заявивши, що вони дуже схожі:

"Я не вірю у збіг. Складається враження свідомої дискредитації патріотів-добровольців, волонтерів і націоналістів".

Путін, фото - Comments
Путін, фото - Comments

Також на це звернули увагу й Рух ветеранів України, які вимагають у ЗСУ звільнення військослужбовця.

"Ми вимагаємо вибачень від полковника Збройних Сил України, котрий розповідає нам, людям що втрачали друзів на війні про примирення із російськими військовими та терористами ЛДНР! Ми вимагаємо, щоб Олексій Ноздрачов був звільнений із Збройних Сил України", - висловили своє невдоволення ветерани.

Вже пізніше, усунений підполковник опублікував у Facebook ролик, де перепросив за свої слова в українців.  

"Я допустив велику помилку - некоректно висловившись стосовно ветеранів і військовослужбовців, що виконують завдання у боротьбі з російською агресією… прошу мені пробачити цю помилку", - сказав Ноздрачов у своєму зверненні.

Шановні військовослужбовці, ветерани, українці!!! Сьогодні, під час круглого столу, я допустив велику помилку – некоректно висловившись стосовно ветеранів і військовослужбовців, що виконують завдання у боротьбі з російською агресією. Я відверто помилився у своїх висловлюваннях і прошу мені пробачити цю помилку. Я абсолютно не висловлював думку керівництва Збройних Сил України, це моя провина і я її усвідомлюю. Щодо мене та моїх дій начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України призначене службове розслідування. Я готовий понести покарання. Моя особиста позиція є патріотичною та підтверджена діями з перших днів війни. Сказане мною не є відображенням того, що я хотів донести. Мені прикро за те.Прошу вибачення.

Geplaatst door Nozdrachov Alex op Donderdag 12 december 2019

Нагадаємо, українцям підказали, як отримувати субсидії без порушень: варто знати кожному.

Як повідомляв Знай. ua, Дубілет виявив у Кабміні дивне явище: яким безглуздям займалися чиновники багато років поспіль.

Також Знай. ua писав, що в Україні зміниться форма заяви на монетизацію субсидій: коли набуде чинності указ Мінсоцполітики.