Міністр Дмитро Дубілет продовжує роботу над переведенням в електронну форму документообміну всередині органів влади. Згідно з його словами, останнім часом було суттєво скорочено кількість паперових документів, які міністерства та інші центральні органи виконавчої влади направляють один одному в паперовій формі.

Проте зараз у Кабінеті міністрів було виявлено ще одне непотрібне і навіть "безглузде" застосування паперових документів. Про це Дмитро Дубілет написав на своїй сторінці у Facebook. 

Дмитро Дубілет, фото: Facebook
Дмитро Дубілет, фото: Facebook

"Я знайшов у Кабміні дивне явище. Смішне і сумне одночасно. Чи то Кафка, чи то Жванецький.  У 2014 році в Україні було прийнято закон про очищення влади. Згідно з ним кожен, хто влаштовувався на державну службу, має пройти перевірку. За правилами чиновники повинні були заповнювати паперові декларації, а кадрова служба відправляла запит на податкову з проханням їх перевірити. І ось, у 2016 році ці паперові декларації змінили на декларації НАЗК в електронному вигляді. От тільки Кабмін не змінив регламент, за яким кадровики повинні відправляти запит на податкову" Дмитро Дубілет

Популярні новини зараз

Різатдінова після "Танців з зірками" розповіла про відносини з Прохоровим: "Я готова..."

Раміна зізналася, чому покинула Козловського перед весіллям: "Хотілося кричати, бісить!"

Українці примудрилися перетворити купюру у 1000 гривень на "золоту жилу": як роблять "гроші з повітря"

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

Виявляється, що уже багато років ніхто на це не звертав уваги і така ситуація мала місце протягом довгого часу. Дмитро Дубілет пообіцяв розв'язати це питання. 

Дмитро Дубілет, фото: Facebook
Дмитро Дубілет, фото: Facebook

"І ось уже кілька років у всіх держорганах України відбувається дивний ритуал. Кадрова служба готує по кожному кандидату значний пакет паперових документів і відправляє офіційний запит на податкову службу. У відповідь податкова служба кожен раз офіційно відповідає, що взагалі-то паперові декларації на них ніхто не подає. І так кожен раз. Ось такий безглуздий документообіг у природі. Звісно, зараз постараємося швидко це змінити." Дмитро Дубілет

Допис Дмитра Дубілета, скріншот: Facebook
Допис Дмитра Дубілета, скріншот: Facebook

Нагадаємо, раніше Дубілет розсекретив головну небезпеку для нерухомості українців

Як повідомляв портал "Знай.ua", Дубілет обурився противниками земельної реформи

Також "Знай.ua" писав, що Дубілет терміново заявив, що потребує охорони