Перша леді України, дружина президента Володимира Зеленського Олена Зеленська займається реформуванням шкільного харчування в українських навчальних закладах. В рамках цієї роботи, вона відвідала три школи у Черкаській області і розповіла про це у своєму Instagram. Так, серед шкіл, які відвідала перша леді – звичайна сільська в Іваньках, опорна у Дмитрушках і міська в Умані. Вона каже, що такі різнопланові школи були обрані невипадково. Також вона зазначила, що крім звітів і статистики хоче побачити на власні очі, чим і в яких умовах годують українських учнів.

View this post on Instagram

Сьогодні відвідала три школи на Черкащині – звичайну сільську в Іваньках, опорну в Дмитрушках та міську в Умані. Різні «вагові категорії» підібрали спеціально. Працюємо над реформою шкільного харчування, аудит зараз в активній фазі. Звіт і статистика, безперечно, корисні, але я хочу побачити ситуацію на власні очі. Висновки дня: вітамінів (фруктів, соків) у меню не вистачає всім учням всюди. А ще – належних умов для приготування та споживання їжі. Із позитиву. На початку цього тижня Президент України підписав Указ «Про невідкладні заходи щодо покращення здоров’я дітей». На виконання указу буде розроблено національну стратегію розбудови безпечного та здорового освітнього середовища. Міністерство освіти і науки допрацьовує системну програму, яка ляже в основу довгострокового бюджетування освітніх закладів. Наразі виділено 400 млн грн державних коштів на ремонти шкільних їдалень і харчоблоків. Це комплексні рішення, які ми разом з командою активно підтримуватимемо та втілюватимемо. Рухаємо зміни разом!

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

Судячи з фото, які з'явилися на сторінці Олени Зеленської, вона не просто інспектувала їдальні в школах, але навіть спробувала їжу, яку дають дітям. А ще вона поспілкувалася з педагогами і дітьми, і за підсумками розповіла в соцмережі про реформу та указ Володимира Зеленського "Про невідкладні заходи щодо поліпшення здоров'я дітей". Перша леді каже, що дітям у школах не вистачає вітамінів, а персоналу їдалень – належних умов для приготування їжі. Всім цим Олена Зеленська і буде займатися на своїй неофіційній посаді.

Нагадаємо, Олена Зеленська завела аккаунт в Instagram, українці вже пишуть перші звернення.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Олена Зеленська розповіла про жорстку сварку чоловіка з Коломойським.

Також портал "Знай.ua" писав, що Олена Зеленська розсекретила крутий норов чоловіка.