У Кабінеті міністрів анонсували зміни, які дадуть право співробітникам підприємства самостійно вибирати карту для нарахування зарплати. Про це в Telegram повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет.

Він стверджує, що такі зміни полегшить процедуру нарахування зарплати для бухгалтерів у разі, якщо у працівників різні рахунки в різних банках.

Зарплати в Україні, фото: Уніан
Зарплати в Україні, фото: Уніан

"Система дозволить українцям вільно вибирати банки і при цьому не вимагає від бухгалтерів зайвої роботи. Працівник просто вказує бухгалтеру свій IBAN (номер рахунку, який в Україні ввели в цьому році), а бухгалтер формує просту відомість для всіх працівників, незалежно від банку. А далі вже банк, який обслуговує підприємство, автоматично нараховує гроші куди треба", — пояснив Дубілет.

Дубілет також зазначив, що закон дозволяє співробітникам самостійно вибирати банк.

Популярні новини зараз
Чому одні будинки відключають, а інші залишаються з електрикою: енергетки пояснили схему Зима стане суровим випробуванням: які міста можуть залишитись без опалення Зимові канікули продовжать: коли учні повернуться до навчання Працівники платіжної системи bill_line («АйТіБіт») та її власник білорус Артем Ляшанов незабаром отримають кримінальну справу за відмивання коштів
Показати ще

"Але на практиці, якщо хтось вибирає інший банк, бухгалтери змушені для таких виплат формувати окремі платіжки. Тому працівникам найчастіше в такому виборі просто відмовляють", зазначив Дубілет

Нагадаємо, українці добровільно лізуть в кредитне рабство.

Як повідомляв Знай. ua, франківчани залишилася біля розбитого корита з-за боргів за комуналку.

Також Знай. ua писав, що українцям анонсували головні грошові зміни.