В Україні для визначення розміру прожиткового мінімуму поки ще використовують застарілі розцінки для комплекту продуктів і послуг. Саме тому методику підрахунку необхідно переглянути.

Про це стало відомо завдяки заяві міністра соціальної політики України Юлії Соколовської.

Ціни на продукти, фото: shutterstock.com
Ціни на продукти, фото: shutterstock.com

"Ми користуємося наборами харчових і не харчових продуктів та послуг, які було затверджено дуже давно. Насправді вони не переглядалися. Навіть той фактичний прожитковий мінімум, який ми зараз рахуємо, як Мінсоцполітики - 4200. Це показники, які ґрунтуються на методології, яку було скасовано як мінімум судом, а як максимум — її все одно потрібно переглядати. Тому що життя рухається, і ми розуміємо, що це потрібно робити", - заявила міністр.

Міністр також додала, що плануються зміни, над якими працюють з Міністерством економічної політики і МОЗ.

Популярні новини зараз
Красуня Тіна Кароль накинула оком на воїна ЗСУ: "Познайомитись би" Представник Великобританії на Євробаченні-2022 пішов стопами Олега Псюка з Kalush Orchestra: не вистачає тільки вишиванки Росіяни планують передати окупований Маріуполь на розтерзання: назвали зустріч "недружньою" Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..."
Показати ще

Нагадаємо, фінансова "подушка" для пенсій і соцвиплат: Мінфін займе 10 млрд грн для бюджету-2020.

Як повідомляв Знай.uа чи є життя після 1 січня: нові пенсії, зарплати та прожитковий мінімум у 2020.

Знай.uа писав, українців попередили про підвищення податків: скільки будемо платити в 2020 році.