Політолог Микола Давидюк проаналізував діяльність українського уряду, оцінивши курс долара та зняття депутатської недоторканності. Експерт вважає 100 перших днів діяльності у політиці знаковими, оскільки адже це перший звіт, коли люди, експерти, середовище роблять оцінку тому чи іншому органу.

"Якщо говорити про уряд часів Володимира Зеленського, то перші 100 днів його пройшли непомітно. Деякі експерти або навіть звичайні громадяни взагалі засумнівалися, чи є в нас уряд і як звати нашого прем'єр-міністра. Палкі прихильники Зе-команди говорять, що це найкращий уряд у світі й такого в Україні ще не було. Водночас, деякі експерти кажуть, що в уряду надзвичайна кількість проблем і що це найгірший уряд в історії України" Микола Давидюк

Михайло Федоров, фото: strana.ua
Михайло Федоров, фото: strana.ua

Микола Давидюк вважає, що в діяльності українського уряду є як плюси, так і мінуси. Найбільш ефективним та найбільш яскравим фахівець бачить Міністерство цифрової трансформації України, яке очолює Михайло Федоров. Крім того, Давидюк звернув увагу на велику кількість змін, що відбуваються на Митниці під керівництвом Максима Нефьодова. Проте часто не все відбувається так гладко, як про це заявляють посадовці з екранів.

"Міністр економіки Мілованов, котрий об'єднав під собою два великих та потужних міністерства сьогодні заявляє, що йому не вистачає його маленької зарплати і частина логіки в його словах є, тому що заплата у розмірі 18, чи бодай 30 тисяч гривень не є такою, котра б змусила чиновника не думати про хабар" Микола Давидюк

Популярні новини зараз

Подруга Наді Дорофєєвої Ольга Шелбі зі "Школи" втекла до Путіна на побачення: "Вийшло закохатися"

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Показати ще

Олексій Гончарук, фото: Уніан
Олексій Гончарук, фото: Уніан

Проте фахівець вважає, що говорячи про високі зарплати, у першу чергу варто говорити про реальний результат, про ефективність міністра, про його досвід і ті проекти, які він робить для країни. Давидюк вважає, що для українського прем'єра Олексія Гончарука єдиним шансом увійти в історію та запам'ятатися є почати робити реальний результат. Зі слів експерта цього Гончарук не робив попередні 100 днів.

Щодо зняття депутатської недоторканності експерт зазначив, що народний обранець може, наприклад, вчинити будь-який злочин, а через 5 років втекти закордон. Оскільки слідству доведеться чекати до поки депутат завершить виконання своїх обов'язків, щоб притягти до відповідальності перед законом.

Нагадаємо, міністр Милованов хоче розпродати українську землю іноземцям: "Я особисто не згоден..."

Як повідомляв портал "Знай.ua", українцям запропонували альтернативний варіант отримання зарплати

Також "Знай.ua" писав, що пенсіонерам виділили мільярди перед Новим роком: кому вистачить на виплати